/
23 kwietnia 2021
/

,,VANILLAHAJS” – Legendarny album TEDE & SIR MICH na limitowanej kasecie!

Wytwórnia Wielkie Joł oraz Polski Rap prezentują trzynasty solowy album warszawskiego rapera Tede zatytułowany Vanillahajs na wyjątkowym nośniku – kasecie magnetofonowej.

Wydanie szczególne, ponieważ kaseta MC została w całości pokryta charakterystycznym motywem towarzyszącym albumowi w kolorach magenty i turkusu. Nagrana na wysokiej jakości sprzęcie ze swej epoki, stanowi nową jakość na rynku współczesnych wydań kasetowych.

Preorder odbywa się w charakterystyczny dla wytwórni sposób – na zakup kasety, oraz towarzyszącemu mu merchowi, fani mają 72 godziny. Po tym czasie sprzedaż zostanie zakończona, a ilość limitowanych, zamówionych kaset będzie definiować ostateczny nakład wydawnictwa. Kaseta wraz z innymi powiązanymi z nią pakietami jest dostępna na stronie tede.shop.

Płyta w całości została wyprodukowana w Wielkie Joł Studio przez Sir Micha, który zadbał o jej brzmienie w najdrobniejszych detalach, wynosząc jej brzmienie na  możliwie najlepszy technicznie poziom.

Album Vanillahajs promują single: Na pierwszej linii, Wunder-Baum, Martwe ziomki, Pażałsta oraz słynne #Hot16challenge, który znalazł się na krążku w rozszerzonej wersji.

Choć Vanillahajs to bardzo nowoczesny album, to starsi fani TEDE też nie będą zawiedzeni. Trafne obserwacje i przekaz ukryty pomiędzy wierszami to wciąż specjalność TDF’a. Oprócz samego artysty na płycie pojawiło się kilku ciekawych gości, uświetniając całe wydawnictwo.

Podobne wpisy
Popularne