/
23 kwietnia 2021
/

Tede & Sir Mich z kolejnym video zapowiadającym album “KA$ABLANCA REAL”!

TEDE i Sir Mich prezentują kolejny singiel promujący datowaną na 18 czerwca 2021 roku płytę pt. KA$ABLANCA REAL.

Utwór o dźwięcznym tytule OVERFLEXYN porusza tematykę kosztownych ciuchów i towarzyszącego im przesadnego flexu. Track znajduje się na wydanej już w marcu, okrojonej wersji albumu – KA$ABLANCA DIGITAL dostępnej w serwisach streamingowych oraz serwisie YouTube. Kawałek znajdzie się także na finalnej wersji krążka – REAL, której preorder trwa na www.tede.shop. Ponadto wraz z nowym teledyskiem w ofercie sklepu rapera pojawił się specjalny, limitowany czasowo do 72 godzin, drop koszulek związanych z utworem.

Na stronach www.tede.shop oraz www.asfaltshop.pl nadal trwa preorder albumu KA$ABLANCA REAL  w wersji na nośnikach: płyty CD, winyli LP oraz klasycznych kaset magnetofonowych MC wraz z dedykowanym wydawnictwu merchem. Poza klasycznymi t-shirtami i bluzami związanymi z płytą, fani mogą kupić znaną z serii INFLUEN$ERIAL – Furyminę. Na stronie sklepu dostępne są także inne interesujące pakiety a znając podejście do wydawanych przez NWJ projektów, to nie ostatnie słowo warszawskiego kolektywu w kwestii promocji albumu.

TEDE o albumie ”KA$ABLANCA”:

Ten album jest prawdziwie hip-hop’ową produkcją. Czysty rap, jaki udało nam się z Michem przemycić w brzmieniu i warstwie lirycznej tego albumu, jest niepowtarzalny. Cała płyta jest prawdopodobnie najlepszą produkcją w naszej karierze, a nadal trzymamy 10 asów w rękawie, jakimi są kawałki z wersji “REAL.

Album jest wypadkową wydarzeń, które miały miejsce w 2020 roku w przekroju życia osobistego i zawodowego. Dewizą nadchodzącego krążka jest jasno postawiony od początku cel: “Zacząć wszystko od początku, powrócić do korzeni i znaleźć rap od nowa”. Finalna, kompletna wersja albumu zawierać będzie aż 20 starannie wyselekcjonowanych numerów. Czekamy na czerwiec.

Podobne wpisy
Popularne