Autor zdjęcia: IG: @peterekgpp_official// IG: @kaczor_brs_popalone_styki

/
27 kwietnia 2021
/

Peter Gang PP wyszedł na wolność i skomentował swój spór z Kaczorem BRS!

Peter opuścił mury zakładu karnego i wypowiada się na temat Kaczora BRS.

Konflikt pomiędzy raperami trwa już od dłuższego czasu. W lutym tego roku na Instagramie Kaczora pojawił się filmik, na którym ten znajduje się pod więzieniem, w którym w tamtym czasie przebywał Peter Gang PP. BRS rzucał wyzwiska w stronę swojego nieprzyjaciela oraz skomentował swój filmik następującymi słowami:

Za ku*ewski!e i naganne zachowanie, ubliżanie przez lata ludziom grypsującym w końcu kosa trafia na kamień. Peter Gang Przemyskiej Patologii kończy karierę w pięknym stylu, a jego koledzy ze składu powoli też się wykruszają wypisując posty w internecie, że kończą z muzyką!

Peter w odpowiedzi na tę sytuację zapowiedział, że po zakończeniu odsiadki ,,wszystkie brudy wyjdą na jaw„.

Reprezentant Gangu Przemyskiej Patologii od jakiegoś czasu jest już na wolności. Wczoraj obszernie wypowiedział się na swoim Instastory o konflikcie z Kaczorem.

Miałem wrzucać filmik w internet ale po chu*? Żeby to tam zostało? Już wystarczy tego teatrzyku w internecie. Pokazał teraz klasę i że nie ma kompletnie żadnych zasad, ścigałem tego peta dwa lata jeździłem za nim w Polskę, gdzie był? Ja zawsze wychodzę z głową ku górze, będzie trzeba wleci wszystko w internet, każda skiciorowana afera z Przemyśla itd. Na razie jest spokój, więc niech tak będzie. Ja nie szukam jak ten kondom atencji w internecie. Nie ma go już w stepach i myślał, że coś na tym łeb ugra, a jak widzę to fani już go zjechali dość wystarczająco, mam pisać 4 dissa? Po chu*? Dla mnie w dissach temat był zakończony, zgasiłem go, zapraszałem go tysiące razy. Teraz jestem na wolce odpoczywam z kobietą. Wie, że wyskoczyłem. Gdzie jest? Nagle cisza od niego, hehe. Kurw* kino akcji Kaczor sreeles.

Podobne wpisy
Popularne