Autor zdjęcia: IG: @pawbeats// YT: Pawbeats ft. VNM, Zuza Jabłońska - Azyl

/
27 kwietnia 2021
/

Pawbeats, VNM i Zuza Jabłońska w utworze ,,Azyl”!

Pawbeats opublikował kolejny singiel z albumu Nocna. W utworze Azyl gościnnie pojawili się wokalistka Zuza Jabłońska i raper VNM.

Po dobrym odbiorze poprzednich singli, bydgoski producent postawił po raz kolejny na duet nagrywany metodą ,,na setkę” wraz z całym zespołem. „Nie wyobrażam sobie innego składu w tak emocjonalnym singlu jak Azyl – to musieli wykonać Zuzia z Tomkiem, których droga jak i ścieżki kariery to historie na osobny track albo w ogóle dokument. Cieszę się z tej współpracy” – zapowiada Pawbeats.

Do tej pory producent nie zdradził pełnej listy gości ani utworów. Preorder NOCNEJ dostępny jest w trzech formach – CD Deluxe, dwupłytowego wydania winylowego oraz tajemniczo brzmiącej opcji NIGHT BOX, której zawartość jest nieznana.

Album NOCNA to piąty album w dorobku Pawbeatsa, charakteryzujący się łączeniem brzmień akustycznych instrumentów i elektroniki, popu z hip-hopem. Projekt Pawbeats Orchestra od początku swojej działalności budował mosty między gatunkami muzycznymi. Pawbeats jest autorem muzyki i współautorem części tekstów. Za okładkę odpowiada popularny na całym świecie ilustrator Paweł Kuczyński.

Preorder NOCNEJ dostępny jest na stronie www.pawbeats.com/preorder

Podobne wpisy
Popularne