Autor zdjęcia: IG: @malach_mrcrew//Dagmara Szewczuk

/
26 kwietnia 2021
/

Małach o Pezecie: „Mieliśmy już zrobić wspólne numery, ale zawsze się mijaliśmy”

Małach w serii HIP-HOP vs Fani opowiedział o trzech raperach, z którymi bardzo chciałby nagrać wspólny kawałek. 


W serii HIP-HOP vs Fani, emitowanej na YouTubowym kanale DILL.TV, polscy raperzy odpowiadają na pytania fanów. Kolejnym twórcą, który musiał zmierzyć się z tym zadaniem był Małach. Muzyk opowiedział m.in. o trzech raperach, z którymi bardzo chciałby nagrać wspólny kawałek. Jednym z nich jest Słoń, o którym Małach mówi:

Bardzo propsuję Słonia, za wcześniejsze i nowe rzeczy, ogólnie za całokształt jego twórczości.

W odpowiedziach o wymarzoną gościnkę nie zabrakło także wzmianki o weteranach polskiej sceny rapowej. Pierwszym, którego wspomina Małach, jest Włodi.

Na pewno z gościem, z którym muszę kiedyś zrobić numer jest Włodi. Wychowałem się na Moleście, a „Skandal” to była pierwsza płyta, która trafiła w moje ręce. Wydaje mi się, że ukształtowała mnie i mój charakter za dzieciaka. Tak naprawdę Włodek był kimś takim, kogo wersy zostawały mi w pamięci i mocno się tym kierowałem.

Ostatnim raperem, o którym w kontekście wspólnego kawałka mówi Małach, jest Pezet. Okazuje się nawet, że obaj twórcy byli już kilkukrotnie blisko nagrania utworu, ale zawsze coś stawało na przeszkodzie.

Kolejną osobą jest na pewno Pezet, którego już parokrotnie zapraszałem, mieliśmy już zrobić wspólne numery, ale zawsze się mijaliśmy. Jestem przekonany, że nie jestem na tyle stary, żeby nie udało nam się zrobić wspólnego numeru. 

Podobne wpisy
Popularne