/
29 kwietnia 2021
/

Liroy rusza z nowym biznesem, ale potrzebuje… miliona euro!

Liroy prężnie działa na rynku konopnym, a najnowszy projekt weterana rapowej sceny zakłada odbudowanie takiego rynku w naszym kraju.


Pochodzący z Kielc artysta założył nowy biznes, który ma celu odbudowanie rynku konopnego w naszym kraju. W działaniu marki LiRoyal pomaga mu m.in. Patryk Działkowski, czyli założyciel firmy GoldGreen, która od 5 lat rozwija nowoczesny park maszynowy dystrybuując swoje produkty na całym świecie. O swoim zaangażowaniu w projekt Liroy mówi:

Od zawsze wspierałem akcje edukacyjne i propagatorskie związane z konopiami. Działam z wieloma organizacjami m.in. na rzecz odbudowy rynku konopnego w Polsce. W Sejmie zajmowałem się legislacją, dzięki czemu udało się wprowadzić pewne zmiany. Teraz przyszedł czas na to, aby pod własną marką dostarczyć na rynek produkty najwyższej jakości.

Firma, której współwłaściciel jest Liroy, planuje zebrać milion euro z akcji crowdfundingowej i również rozszerzyć swoje pole działania o dystrybucję produktów na cały świat.

Dlatego zdecydowałem się działać z GoldGreen, zakładem ekstrakcji, który ma ogromne doświadczenie jako jedna z pierwszych firm w branży konopnej w Polsce. Wiem doskonale, że na razie w obiegu jest wiele produktów o wątpliwej wartości. Nie chcę, żeby ten sektor utknął w martwym punkcie przez słabą kontrolę jakości, dlatego zamierzamy wyznaczać wysokie standardy. – mówi Liroy.

Podobne wpisy
Popularne