Autor zdjęcia: Kamil Strudziński//IG:@ kekeoficjalnie

/
28 kwietnia 2021
/

KęKę: „Od lat mam wrażenie że jestem coraz bardziej niedzisiejszy w branży”

Radomski raper już kilka dni po premierze najnowszego albumu może pochwalić się ogromnym wyróżnieniem. Z tej okazji KęKę przekazał fanom kilka słów.


Album Siara swoją oficjalną premierę miał w miniony piątek, a już kilka dni później raper może pochwalić się ogromnym wyróżnieniem jakim jest platynowa płyta. KęKę wyprzedał cały preorder, a dodatkowo zdradził także, że otrzymał sporo wiadomości informujących go o tym, że również w niektórych Empikach płyty bardzo szybko się wyprzedały! Wszystko to składa się na najszybciej sprzedający się album w karierze radomskiego artysty.

O wyróżnieniu poinformował sam KęKę na swoich profilach w mediach społecznościowych. Dodatkowo muzyk pokusił się także o kilka słów w kierunku swoich fanów. KęKę m.in. podziękował za ogromne zaufanie i tak liczne kupowanie jego produkcji.

Nie będę ukrywał, bardzo mi miło. Samo wyróżnienie, tym bardziej tak szybkie, oczywiście mnie cieszy, ale jeszcze bardziej cieszą mnie Wasze reakcje na płytę. Dawno nie spotkałem się z tak pozytywnym odbiorem mojego albumu. Wyniki sprzedażowe choć są super, to uwierzcie mi, nawet w małej części nie jarają mnie tak jak wiadomości od Was, że „Siara” Wam się podoba.

Najpopularniejszy listonosz w Polsce napisał też, że od dawna czuje się najbardziej „niedzisiejszy” w całej rapowej branży.

Od lat mam wrażenie że jestem coraz bardziej niedzisiejszy w branży. Zarówno pod kątem treści, podejścia do nagrywek, tworzenia albumu czy marketingu. Mimo tego jakoś macie to gdzieś, i nadal jesteście TU. Dzięki. KęKi

Podobne wpisy
Popularne