/
1 kwietnia 2021
/

Jacek Kurski odpowiada na atak Maty!

Patoreakcja wywołała ogromne poruszenie.


Premiera Patointeligencji mocno poruszyła kraj, a o singlu Maty wypowiadali się wszyscy, praktycznie z każdej dziedziny życia. Teraz młody raper ponownie wraca na pierwsze strony gazet, a to wszystko ze względu na singiel Patoreakcja, w którym oberwało się m.in. Jackowi Kurskiemu. W stronę prezesa Telewizji Polskiej Mata wysłał te wersy:

Je*ać Telewizję Polską
Jacek Kursi, ch*j ci w dziąsło
(Przestań mi ku*wo rodzinę prześladować)
Bo chcę w spokoju dorosnąć

Kurski postanowił skomentować wersy skierowane w jego stronę. Prezes TVP powiedział:

Odebrałem wczoraj żonę i nowo narodzone dziecko ze szpitala. Jest Wielki Tydzień. Mimo najlepszej woli nie znajduję w sobie potrzeby zainteresowania się jakimikolwiek wulgarnymi wynurzeniami. Zwyczajnie na to nie zasługuję.

I choć pojawiały się głosy sugerujące, że taki atak Maty może zakończyć się pozwem, tak sam muzyk uspokaja. Wszystko wytłumaczył mu bowiem jego ojciec. Reprezentant SBM Label w rozmowie z Kuba Wojewódzkim powiedział:

Ojciec powiedział, że zwrot literacki: „Ch*j ci w dziąsło”, podobnie jak zwrot „spie*dalaj”, nie jest zwrotem, który zniesławia. Nie jest też namową do czynienia tego panu prezesowi.

Swoje niezadowolenie z najnowszego utworu Maty wyrazili także Krystyna Pawłowicz oraz Jarosław Jakimowicz, o których również jest wzmianka w poniższym utworze.

Podobne wpisy
Popularne