/
31 marca 2021
/

Zawodnik MMA atakuje Żuroma: „Wyglądasz jak ulany inwalida z przytułku dla umysłowo chorych”

Kilka mocnych słów skierowanych prosto w stronę Żuroma.


Żurom kilkanaście dni temu znów o sobie przypomniał, tym razem wtrącając się w konflikt Soboty i Jongmena. Finalnie cała sprawa skończyła się tak, że Żurom i Sobota chcą zawalczyć między sobą na którejś z gal MMA. Nie mamy jednak na razie żadnych konkretów, co do walki, choć menadżerka Soboty próbowała już kontaktować się z Żuromem w tej sprawie.

Po całym zamieszaniu głos zabrał także Sonić Valerianov, który mocno skrytykował Żuroma. W opublikowanym poście przeczytać możemy m.in.:

Post ten pisze po długiej konsultacji z moim serdecznym kumplem Lukasz Parobiec, podczas której rozmawialiśmy na temat ostatnich ekscesów niejakiego podrzędnego „bandyckiego” rapera Andrzej Żuromski, który jak to ma w zwyczaju „na aferę” chce się gdzieś wepchnąć. Tym razem postanowił, że będą to sporty walki, a dokładniej Gromda, co jest jeszcze większą żenadą biorąc pod uwagę fakt jakiego kalibru zawodnicy tam rywalizują. (…) Chłopie, Ty nie masz prawa konfrontować się z jakimkolwiek poważnym zawodnikiem sportów walki. Wyglądasz jak podstarzały, ulany, wyłysiały inwalida z przytułku dla umysłowo chorych w Choroszczy. I Ty zaczynasz narzucać jakiekolwiek zasady? Z tym nie będziesz walczył, bo za ciężki, z tamtym nie, bo noga Cię boli, jesteś po rehabilitacji. Jeszcze z innym nie, bo Ty nie będziesz zbijał do śmiesznej wagi koguciej czy piórkowej…

W późniejszej części postu możemy przeczytać jeszcze, że Sonić nazywa Żuroma klaunem i wyzywa go na pojedynek:

Jedyne w czym jesteś dobry to w byciu klaunem, bo jesteś takim klaunem jakiego nie miał w swoich szeregach Cyrk Zalewski w czasach swojej świetności. Z tego miejsca rzucam Tobie wyzwanie i proszę zawodników GROMDY o poparcie aby udowodnić, że ten sport idzie w bardzo złą stronę, przez takie osoby jak właśnie osobnik, którego ten post dotyczy. I nie ma w nim miejsca dla kogoś takiego. Nie interesują mnie pieniądze, nie interesują mnie warunki. Możesz ważyć ile chcesz i przygotowywać się ile chcesz. Myślisz, że wrzucanie zdjęcia owsianki lub video z morsowania uczynią z Ciebie gladiatora? Wyglądasz jak mors to fakt i jeżeli dostane szanse na obnażenie kogoś takiego jak Ty i udowodnienie, iż w tym sporcie nie ma miejsca dla takich karawaniarzy jak Ty, to jak ten mors na brzegu po wyrzuceniu przez ocean będziesz leżał po walce z takim małym, zwykłym chłopaczyną jak ja.

Post ten pisze po długiej konsultacji z moim serdecznym kumplem Lukasz Parobiec podczas,której rozmawialiśmy na temat…

Opublikowany przez Sonić Valerianov Sobota, 27 marca 2021

Podobne wpisy
Popularne