Baner Baner
/
29 marca 2021
/
Zagranica

Lil Nas X promuje buty z ludzką krwią ku czci szatana

Teledysk do utworu MONTERO wywołał sporo kontrowersji.

Wszystko za sprawą sceny, w której to raper ubrany w szpilki zjeżdża po rurze prosto do piekła, wypina się szatanowi, ociera się wokół jego krocza robiąc mu taneczny pokaz rodem z jednego nocnego lokalu w GTA V. Lil Nas X zawarł współprace z firmą streetwearową MSCHF, która wypuściła Satan Shoes, z których tylko 666 par jest dostępna w dzisiejszej sprzedaży.

Są to przerobione Air Max 97s – ozdobione zawieszką z pentagramu z nawiązaniem do wersetu biblijnego o upadku Szatana z nieba. Dodatkowo zawierają ludzką krew (z tego co można wyczytać chodzi o dosłownie krople lub kilka kropli) Cena to około 1000 $. Na temat ostatnich ruchów Lil Nasa postanowił wypowiedzieć się Killy:

Ty naprawdę wleciałeś z tym do dzieciaków na TikToku promując tam szatana by zarobić kasę i wywołać kontrowersje? Nie wierze w te całe „sprzedawanie duszy diabłu” ale to co on zrobił jest dla mnie typowym sprzedaniem duszy. Chwalenie i promowanie diabła oraz całego zła dla własnych korzyści.

Jeden z fanów wdał się w dyskusje z Killym sugerując się, że Lil Nas walczy również o prawa gejów i zajmuje się wieloma dobrymi sprawami.

Promowanie diabla do wrażliwej publiki takiej jak małe dzieci nie ma nic wspólnego z byciem gejem. Dodawanie ludzkiej krwi do buta z napisem „666” nie ma również nic wspólnego z byciem gejem.

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne