/
31 marca 2021
/

GSP atakuje Belmondo: „Chłopak za ciebie niesłusznie dostawał w pi*dę w twojej obronie”

Relacje duetu niegdyś tworzącego Mobbyn nie są zbyt dobre.


Rozpad Mobbyn rozpoczął prawdziwą lawinę wzajemnych wyzwisk i oskarżeń. Belmondo już kilkukrotnie wypowiadał się o swoim byłym zespole. Teraz kilka słów dorzuca także GSP, który atakuje Młodego G. Raper nie zgadza się z tezą, że to on był powodem skłócenie Belmondo z Oyche Donizem.

Słuchaj, Belmondziak, stara ku*wo je*ana. Ty mówisz, że to ja ciebie skłóciłem z Oyche Donizem? Jak to ty powiedziałeś, że będą na niego papiery, że dajesz słowo honoru. Gdzie są papiery na Oyche Doniza, szmato je*ana? Z tą krzywą aferą co wykręciłeś. Chłopak za ciebie niesłusznie dostawał w pi*dę w twojej obronie, bo ty obsrany bałeś się wyjść z klubu mefedroniarzu.

Natomiast na Inastastories GSP możemy przeczytać także o tym, że Młody G miał straszyć swojego byłego kolegę prokuraturą.

Belmondo, opowiedz ładnie, jak ze swoją byłą straszyliście nas prokuraturą, cwelu. Dla każdego kto ma wątpliwości, czy to prawda. Możemy okazać dowody, ale tylko za osobistym stawiennictwem ze względu na to, że są tam wymienione osoby, które nie życzą sobie, żeby publikować ich dane. Je*ać ku*wę za to, że ma czelność okłamywać małolatów, starając się wybielić siebie, a nas ukazać w złym świetle.

Podobne wpisy
Popularne