Autor zdjęcia: IG: @tetmusic//@osiemdziewiec

/
18 lutego 2021
/

Te-Tris i Solar o swojej współpracy sprzed kilku lat

Te-Tris odpowiedział na pytania fanów. 


Te-Tris postanowił odpowiedzieć na pytania swoich słuchaczy i właśnie dzięki temu możemy z bliska poznać dawną współpracę z Solarem. Obaj panowie przedstawili sytuację ze swojej perspektywy. Te-Tris miał opowiedzieć po prostu co sądzi o założycielach SBM Label, ale postanowił powspominać stare czasy.

To było wieeele lat temu. Była niedziela, ja złapałem jakieś letnie przeziębienie i czułem się opór kiepsko, ale to był ostatni dzień, kiedy mogłem dograć obiecany feat. Więc ogarnąłem się i stwierdziłem, że to spoko goście i ich lubię (co nie było wtedy takie powszechne i oczywiste), więc muszę to zrobić i nie ma, że nie. Poza tym, że doszedł ogromny szacunek za pracę i taaakie rozbujanie SBM, niewiele się w tej kwestii zmieniło.

Jak widać Te-Tris nadal z ogromnym szacunkiem wypowiada się o Solarze i Białasie. Ten pierwszy skomentował wspominki swojego kolegi. Solar napisał:

Zwrotka została nagrana bez popkillera, bo studio było jeszcze w fazie embrionalnej. Byliśmy szemranymi prowokatorami, a Tet legendą freestyle’u w peaku kariery studyjnej, ten feat ważył tonę.

Koniec końców powstał wspólny kawałek Nie dbam o to, który znalazł się oczywiście na płycie Z ostatniej ławki.

Podobne wpisy
Popularne