Autor zdjęcia: IG: @wojtekgola//@donmalikmontana

/
28 lutego 2021
/

Malik Montana konkurencją dla Fame MMA!? Co na to Wojtek Gola?

Raper publikował na swoich social mediach tajemnicze posty, które promowały nową federację.

Malik Montana wrzucił na swojego Instagrama zdjęcie przedstawiające zamazany napis. Już wiemy, że pod blurem widnieje hasło HYPE. Ma być to nowa federacja, którą promuje raper. Wszystko zbiegło się jednak również z nowym pomysłem Wojtka Goli i Boxdela.

Hype, powered by Fame to nowy „odłam” Fame MMA. Włodarzami federacji nadal są Boxdel i Wojtek Gola, ale do ich grona dołącza teraz również TheNitroZyniak. Gola zapowiedział start nowego projektu:

Właśnie startujemy z nowym projektem. Będą szalone pomysły, nowe rozwiązania i super fighty. Będzie dwóch włodarzy, czyli Michał i ja, ale nie tylko, bo dołączy do nas nasz dobry ziomeczek Nitro.

Nowy projekt ma być przedsionkiem przed występem na Fame MMA. Kilka szczegółów zdradził jeden z włodarzy podczas konferencji przed 8. edycją gali.

Wraz z Fame MMA stworzyliśmy nową ligę mikroinfluencerów, mniejszych twórców, na której zobaczymy też super fighty. Chcielibyśmy dać szansę młodszym twórcom.

O ewentualnym konflikcie interesów z Malikiem Montaną dowiadujemy się natomiast z rozmowy Wojtka Goli z Mateuszem Kaniowskim. Włodarz zaznaczył, że oba projekty różnią się od siebie i razem z Malikiem nie współpracują przy ich organizacji.

Z Malikiem się kumplowaliśmy. Prywatnie bardzo go lubię. Miałem z nim szczerą rozmowę, bo powiedział mi, że będzie robił galę. Mówiłem Malikowi, że to jest biznes. Nie jestem taki, żeby psuć relację przez biznes, ale mogą one lekko ucierpieć. 

Gola podsumował również pokrótce pomysł Malika Montany. Mówi on tam o nieczystej grze ze strony Malika. Raper miał próbować… podkupić zawodników z Fame MMA oraz starać się wypromować swój projekt kosztem ich organizacji.

My z innymi federacjami żyjemy w zgodzie. Mamy dogadywane terminy, a tutaj start promocji miał być w dniu naszej konferencji. Start promocji gali teaserowej miał być dzień przed galą. Próby podbierania zawodników. To nie jest do końca zdrowa konkurencja.

Podobne wpisy
Popularne