Autor zdjęcia: IG: @kafar_dixon37

/
18 lutego 2021
/

Kafar skomentował zakończenie konfliktu TPS’a z Avim i Louisem Villainem

Panowie niedawno postanowili zakopać wojenny topór.


Złe relacje na linii TPS – Avi & Louis Villain zaczęły się w trakcie dużego beef’u pomiędzy SBM Label, a właśnie m.in. TPS’em. Tamte wydarzenia doprowadziły koniec końców do opuszczenia szeregów wytwórni przez duet. Teraz jednak o żadnym konflikcie nie ma już mowy, co potwierdziło niedawno wspólne zdjęcie całej ekipy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez KAFARDIX37 (@kafar_dixon37)

Jak się okazuje – nie zakończy się to tylko na wspólnym zdjęciu. Kafar na swoim Instagramie poinformował, że już niebawem otrzymamy klip do utworu, na którym gościnnie wystąpią właśnie TPS oraz duet Avi & Louis.

Jak wiecie, ostatnio udało nam się zażegnać konflikt na linii Raszyn – Radom i chcieliśmy to uczcić wspólnym numerem. Okazało się, że możemy zrobić to szybko. 

Co ważne – do utworu powstanie także klip, ale z tego też powodu raper jest zmuszony przesunąć premierę swojej najnowszej płyty. Na szczęście 23 minuty po północy pojawi się tylko 2 tygodnie później, czyli 12 marca.

Kręcimy też dla Was klip, więc Tylko dla twoich oczu trochę opóźni premierę płyty, ale specjalnie dla Was na niej się znajdzie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez KAFARDIX37 (@kafar_dixon37)

Podobne wpisy
Popularne