Autor zdjęcia: IG: @kaczorboss

/
21 lutego 2021
/

Kaczor wydał oświadczenie w sprawie oskarżeń o pobicie kobiety

Wydaje się, że sprawa dobiegła końca.


W grudniu 2020 roku Kaczor został oskarżony o napaść i pobicie kobiety spacerującej z psem na poznańskiej cytadeli. Podczas spaceru kobieta miała zwrócić uwagę raperowi, aby uważał na swoje psy, bo jeden z nich biegał bez smyczy oraz kagańca i zaatakował szczeniaka. W odwecie Kaczor miał uderzyć kobietę w twarz.

Wtedy nie otrzymaliśmy żadnych konkretów w sprawie, a Kaczor wydał jedynie krótkie oświadczenie, w którym poinformował, że sprawa jest obecnie w toku. Po kilku miesiącach od tego zdarzenia mamy jednak prawdopodobny finał tej sprawy. Muzyk opublikował z tej okazji kolejne oświadczenie.

Informuję, iż postępowanie karne toczące się przed Komisariatem Policji Poznań – Stare Miasto w Poznaniu pod sygn. akt: RSD 2046/20 oraz Prokuraturą Rejonową Poznań- Stare Miasto w Poznaniu pod sygn. akt PR 1 Ds. 4124.2020 dotyczące czynu z art. 157 par 2 KK zostało umorzone na podstawie postanowienia z dnia 21.01.2021 r. Postanowienie to jest prawomocne. Wskazuję, iż również postępowanie dotyczące wykroczenia z art. 77 KW nie dało podstaw do skierowania przeciwko mnie wniosku o ukaranie. Zaznaczam, iż w chwili obecnej nie toczą się przeciwko mnie żadne postępowania karne.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kaczor (@kaczorboss)

Podobne wpisy
Popularne