Autor zdjęcia: IG: @k4lion

/
26 lutego 2021
/

Fani od roku czekają na preorder. Kali tłumaczy opóźnienia!

Fani tracą cierpliwość.


22 lutego 2020 roku – tego dnia miała ukazać się specjalna płyta DVD z zapisu koncertu Kaliego z jego XX-lecia na scenie. Rok od tej daty fani nadal nie doczekali się swoich zamówionych egzemplarzy. Cierpliwość słuchaczy powoli się kończy, a pod wczorajszym postem Kaliego fani dali upust swoim emocjom. Na rapera wylało się sporo słów krytyki. Możemy tam przeczytać m.in.:

Ludziom hajs oddaj bo czekają od tamtego roku.

Breloki I XXGM może lepiej by było na pierwszym miejscu ogarnąć.

Prędzej pozew zbiorowy zrobicie niż dostaniecie chyba te DVD ale trzymam kciuki może się uda.

Kali odniósł się do tych oskarżeń po raz kolejny. Raper tłumaczy to jednak m.in. obsuwą terminów spowodowaną przez COVID oraz tym, że chce aby cały materiał był dopieszczony w każdym calu. Na swoim Instastories Kali powiedział:

Na ten moment nie będę przytaczał całego procesu, dlaczego tak się stało. Powiem tylko tyle, że kończymy. Wiem, że mówimy to nie pierwszy raz, trwa to ile trwa, ponieważ chcemy dopracować to do multum-zajebistości. Też posypały się nam terminy ze względu na COVID, jakieś osobiste fazy itp. Jest to niefortunny ciąg zdarzeń, który przełożył się na całą sytuację, za co mogę Was tylko przeprosić.

Na koniec Kali zasugerował jeszcze wszystkim kupującym, że można poprosić o zwrot wydanych pieniędzy, a nie rzucać obelgami w internecie.

Jeśli ktoś jest sfrustrowany, wkur*iony, to zachęcam go do odzyskania swoich pieniążków, zamiast pisania do mnie jakichś „ciulstw”, często nieprzyjemnych. Każdy, kto zamówił zamówił DVD może odzyskać je w każdej chwili.

Podobne wpisy
Popularne