Autor zdjęcia: IG: @pejaslumsattack // @pejaslumsattack

/
4 stycznia 2021
/

Peja zapowiada dużo nowości w 2021!

Raper wyznał, że w bieżącym roku planuje wydać kilka płyt.

 

Peja podsumował 2020 rok i odniósł się do minionych wydarzeń w kraju oraz jego życiu prywatnym.

Odnosząc się do sytuacji politycznej i gospodarczej wyznał:

Zamiast jęczeć jak mi źle wydobyłem z siebie pokłady energii i motywacji, które zaowocowały dużą ilością muzyki w dodatku na odpowiednim poziomie. Nagrałem i wydałem 3 płyty, zrealizowałem kilka klipów i garść zwrotek gościnnych na albumy kolegów z branży. Zapewne mógłbym wydać tylko wrześniowy „Black Album, bo nie należę do grona artystów, którzy po kilku miesiącach lockdownu zaczęli narzekać, że kończą im się oszczędności (i mowa tu o bardzo znanych nazwiskach).

 

Raper pokazał także, że pomimo wyjątkowych warunków w tym roku, nie stał w miejscu i ciągle tworzył oraz występował.

Między lutym-październikiem zagrałem 20 koncertów: z czego czterokrotnie w Poznaniu,. Odwiedziłem też m.in Radom, Katowice, Grudziądz, Wrocław, Gdańsk, Warszawę, Bydgoszcz, Jawor, Żary, Żagań i Gubin.

 

Zdradził także, gdzie spędził sylwestra 2020/2021.

30 grudnia zagraliśmy po raz piąty w Poznaniu (a jak) w ramach Sąsiedzkiego Sylwestra – dorocznej imprezy odbywającej się na poznańskim Łazarzu.

 

Po podsumowaniu, Peja przeszedł do planów na bieżący rok, zwłaszcza tych, związanych z nowymi kawałkami.

Im szybciej skończę gościnne wybryki tym szybciej zajmę się realizacją własnego projektu o nazwie „Ricardo”. Na jesień w planach duży album, który w tytule zawierać będzie jedną z moich ulubionych liczb – 21. Mógłbym napisać o jeszcze jednym przedsięwzięciu, ale na razie więcej już nic nie dodam.

 

Odwołał się również do nadchodzących premier klipów.

Czekajcie na klipy do „Flamenco” i „Paradoks Szympansa”. Bardzo chciałem realizować klipy do utworów z „Black Albumu”, gdzie występują goście, ale sytuacja naprawdę była dla mnie niesprzyjająca.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Peja Slums Attack (@pejaslumsattack)

Podobne wpisy
Popularne