Autor zdjęcia: IG: @m_wisniewski1972// PIJE WÓDE I SŁUCAM ICH TROJE

/
7 stycznia 2021
/

Michał Wiśniewski o spotkaniu z Quebonafide i Matą!

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się zdjęcia, na których mogliśmy zobaczyć Michała Wiśniewskiego w towarzystwie czterech polskich raperów (Que, Mata, Sokół i Kukon) na wyjeździe w Kijowie.

Dotychczas otrzymaliśmy dwa utwory z klipami nagranymi podczas wycieczki na Ukrainę. Pierwszym z nich jest TEEN KASIA od Quebonafide oraz PIJE WÓRDE I SŁUCHAM ICH TROJE od Kukona i Quebo. Na klipie do tego numeru możemy zobaczyć m.in. Michała Wiśniewskiego bawiącego się z raperami.

Piosenkarz zapytany o jego odczucia po wyprawie, odpowiedział w następujący sposób:

Ja przede wszystkim w Kijowie poznałem fantastycznych gości. Oni mogliby być moimi synami. No może Sokół wybacz – ty nie, ale generalnie oni mogliby być moimi dziećmi. Ale poznałem w końcu hip-hop od troszeczkę drugiej strony. Hip-hop, który się wspiera, który sobie pomaga, który ma całkiem inny świat, który nie ma pretensji do tego, że nie jest w mainstreamie, który po prostu opowiada swoją historię. To są idole moich dzieci, więc generalnie mogę powiedzieć w ten sposób – to, że miałem okazję ich spotkać, zaprzyjaźnić się, poznać legendę typu Sokół, czy tych, co są na topie i Quebo i Matę i Kukona – to są w ogóle rzeczy, które dla mnie bardzo wiele znaczą.

Podobne wpisy
Popularne