Autor zdjęcia: IG: @jongmen_official// IG: @jongmen_official IG: @

/
1 grudnia 2020
/

Jongmen opisuje sytuację Bonusa RPK w więzieniu!

Jongmen udzielił wywiadu dla CGM, w którym wypowiedział się m.in. na temat obecnej sytuacji Bonusa RPK.

Raper powiedział, że Bonus był jedną z osób, która nagłośniła publicznie temat zeznań małego świadka koronnego, przez co ludzie mogli uświadomić sobie jaka patologia istnieje w polskim systemie sądownictwa.

Jongmen stwierdził, że jest to powodem utrudniania sytuacji Bonusa w więzieniu przez administrację. Dowiedzieliśmy się również, że raper oczekuje na wynik jego kasacji.

Nie ma tam kolorowo. Wiem, bo rozmawiam z nim i no jest to po prostu w tym momencie wszystko zawieszone w próżni. Jeszcze spotęgowane przez sytuację związane z pandemią, gdzie sprawy aresztantów i wszystkich osadzonych są spychane w bliżej nieokreślony termin. Przeszedł jakby całą ścieżkę do kasacji, czekamy w tym momencie na to, jaki będzie wynik tej kasacji, jak się ludzie odpowiedni do tego odniosą. Na razie w tym momencie wszystko zostaje zawieszone w próżni. (…) Liczę na to, że jednak dojdzie do tej kasacji. Bonus też jej tej nadziei.

Dodatkowo 11.12.2020 premierę ma projekt HEAVYWEIGHT Bonusa, Jongmena i Kizo. Preorder można zamówić na heavyweight.store.

Podobne wpisy
Popularne