Autor zdjęcia: IG: @stoprorap

/
12 listopada 2020
/

StoproRap daje szansę młodym artystom!

Na social media wytwórni pojawił się dzisiaj ciekawy komunikat opisujący jej najnowszą inicjatywę.

Mowa tutaj o StartPro – akcji, która ma na celu pomóc wybić się młodym raperom. Aby wziąć w niej udział należy wysłać nieopublikowany wcześniej klip na e-mail startpro@stoprorap.pl. Jeśli zostaniesz wybrany, otrzymasz pełne wsparcie promocyjne od labelu.

Na instagramie StoproRap możemy dowiedzieć się więcej.

Wydawnictwo StoproRap powołuje do życia nowy muzyczny projekt – StartPro. To inicjatywa skierowana głównie dla debiutujących, młodych artystów hip-hop, którzy szukają możliwość promocji i dystrybucji.

Sprawa jest prosta – zanim opublikujesz swój teledysk w sieci wyślij go do nas. Jeśli się nam spodoba dostaniesz pełne wsparcie promocyjne naszego labelu, łącznie z publikacją klipu na naszym kanale YT i dystrybucją singla we wszystkich dostępnych sklepach cyfrowych. Co ważne! – nie zablokujemy Ciebie żadnymi długoterminowymi umowami. Podpisujesz umowę licencyjną tylko na jeden utwór, bez żadnych ukrytych zapisów pierwszeństwa negocjacji. To będzie tylko Twój wybór czy po ewentualnym sukcesie singla będziesz chciał dalej z nami współpracować, czy może będziesz szukał innej drogi rozwoju swojej kariery. Każda umowa hostingowa będzie na tych samych warunkach finansowych – 50/50.

Podobne wpisy
Popularne