Autor zdjęcia: IG: @braindeadslon//archiwum nczas.com

/
16 listopada 2020
/

Słoń: Nie każdy, kto składa to podanie jest k*rwą i złodziejem.

Temat Funduszu Wsparcia Kultury nie cichnie. Dziś Słoń wypowiedział się obszernie na ten temat na swoim instastory.

Na początku raper potwierdził, że złożył prośbę o 40 tysięcy (chociaż ich nie zobaczył) i jego nazwisko widnieje na liście beneficjentów. Stwierdził również, że nie ma zamiaru się z tym ukrywać.

Następnie Słoń oznajmił, że zamierza poruszyć trzy ważne tematy. Pierwsza kwestia, którą poruszył to zwrócenie uwagi na to, że nie każda osoba, która pobrała pieniądze jest od razu ,,ku*wą i złodziejem„, ponieważ nie wszystko na świecie jest czarno-białe i każdy człowiek ma swoje własne problemy i sytuację finansową.

Nie każdy, kto składa to podanie i komu zostają przyznane te środki, aczkolwiek i tak teraz nikt k*rwa tego nie dostanie, nie oznacza z automatu, że jest ku*wą i złodziejem, bo tak nie do końca to działa, bo każdy ma swoją historię finansową, każdy ma swoje problemy, z którymi się boryka i to nie jest tak, że wszystko jest k*rwa czarne i białe.

Kolejną kwestią było stwierdzenie, że jeśli ktoś nie złożył podania o pieniądze, nie staje się on dzięki temu „bohaterem narodowym„.

Jeżeli, gościu, nie złożyłeś k*rwa prośby o to dofinansowanie, to nie znaczy, że jesteś jakimś pie*dolonym bohaterem narodowym. Tej, calm the f*ck down, bro. Naprawdę, człowieku, po prostu tego nie zrobiłeś. To wszystko. Nie ma nic więcej.

Po trzecie, raper powiedział, że prawdziwym sk*rwysyństwem jest zawyżanie kosztów działalności tylko po to, by otrzymać jak najwięcej pieniędzy i wykorzystać ja na swoje zachcianki. Słoń zapytał się tych ludzi, czy posiadają oni np. linie produkcyjne, które zatrudniają masę osób.

Sk*rwyństwem jest udawanie, że człowieku ma się jakieś zawyżone koszty działalności k*rwa, które nie istnieją, setki tysięcy złotych, miliony. Tej, ja mam pytanie do tych wszystkich ludzi, którzy to k*rwa zrobili. Czy wy wszyscy macie jakieś linie produkcyjne, gdzie pracuje 30 osób k*rwa na 3 zmiany, macie przedstawicieli handlowych itd.? Tej, no nie sądzę, nie. To jest k*rwa ciężki wałek.

Słoń podsumował swoją wypowiedź krótką wypowiedzią o partii rządzącej:

Pie*dolę PiS. Niech wy*ierdalają na śmietnik. Ogólnie nigdy w życiu na nich nie zagłosowałem i w życiu bym na nich nie zagłosował. Generalnie k*rwa gardzę nimi w ch*j, niech wyk*rwiają.

Zachęcamy do sprawdzenia całego zapisu z instastory:

Podobne wpisy
Popularne