Autor zdjęcia: klip Bedoes & Lanek - Rewolucja Romantyczna/ okładka ,,Rewolucja Romantyczna"

/
18 listopada 2020
/

Pierwszy singiel i start preorderu ,,Rewolucji Romantycznej” Bedoesa i Lanka!

Na kanale SBM Label pojawił się tytułowy singiel z nadchodzącej płyty Bedoesa i Lanka – Rewolucja Romantyczna.

Rewolucja Romantyczna jest pierwszym numerem z albumu. Reżyserią klipu zajął się Lanek, który odpowiada również za produkcję bitów na całej płycie.

Na stronie rewolucjaromantyczna.pl można zamówić preorder, który dostępny jest w różnych zestawach. Możemy poznać również tracklistę płyty, której premiera datowana jest na 15.01.2021. Album opisany jest w następujący sposób:

Z dala od zgiełku i blichtru, w murach niewieścińskiego pałacu Bedoes i Lanek nabrali dystansu do otaczającego ich świata i zrozumieli go z innej perspektywy. W nowej opowieści nie ma już baśniowych elementów. Rzeczywistość przytłacza jak nigdy wcześniej, euforia i rozpacz idą ze sobą w parze, a osiągnięte sukcesy napawają równie mocno radością, co lękiem. W skąpym świetle ulicy, gdzie wrogowie czają się na każdym kroku, można ufać tylko najbliższym przyjaciołom, których lojalność jest teraz szczególnie ważna. W podzielonym społeczeństwie wzbiera wściekłość i tylko stanowcza reakcja może powstrzymać jego postępujący upadek. Narastający bunt musi znaleźć ujście, ale nienawiść i zło trzeba zwyciężyć miłością. Stary ład kończy się na naszych oczach, a przyszłość jest w rękach tych, którzy wezmą odpowiedzialność za los pokolenia. Przyszedł czas na rewolucję.

Podobne wpisy
Popularne