Autor zdjęcia: Szymon Brodziak//IG: @k4lion

/
28 listopada 2020
/

Peja komentuje decyzję Kaliego

Nie milkną echa decyzji Kaliego, który zapowiedział koniec swojej rapowej kariery.


Kali wczoraj w sieci opublikował mocny wpis, w którym skrytykował niektórych słuchaczy. Raper nie gryzł się w język i w kilku zdaniach podsumował podejście fanów do swoich idoli. Dodatkowo zapowiedział także koniec swojej rapowej kariery, co wielu słuchaczy przyjęło z ogromnym smutkiem. Kali pisał:

Dosyć tolerowania każdego gówna słownego w kierunku artystów. Dosyć rozliczania nas, zaglądania nam do portfeli i poczucia, że macie prawo by ranić nas gdy tylko coś Wam nie spasuje. Dosyć bezczelności i poczucia jakbyśmy byli Waszą własnością. Nie zasługujecie na nas. Daliście mi dużo do myślenia. Właściwie, to złamaliście mi serce…

Deklaracja Kaliego o końcu kariery odbiła się szerokim echem w środowisku rapowym. Całą sytuację skomentowali jego koledzy ze sceny, w tym m.in. Paluch, który uważa, że Kali tak naprawdę nie zamierza skończyć z rapem, ale jednocześnie doskonale rozumie jego rozgoryczenie. Teraz swój komentarz do całej sprawy wygłosił także Peja, który na swoim Instagramie napisał:

To twardy biznes, który wykończył już niejednego. Na swoim przykładzie dodam, że trzeba korzystać z wieloletnich doświadczeń w kryzysowych momentach. Nie sądzę, aby sytuacja Kaliego należała do kryzysowych. Jednak każdy jest inny, ma swój próg wrażliwości i każdy indywidualnie odczuwa tzw. kres. Tu nie ma miękkiej gry, więc trzeba być niesamowicie odpornym, bo robienie rapu w Polsce nigdy nie dawało artyście komfortu. Dlatego trzeba być mocny duchem i konsekwentnym w działaniach. Ale jak wcześniej mówiłem – każdy jest inny. Nosimy tylko własne buty, nigdy czyjeś.

Fani nadal po cichu wierzą, że słowa Kaliego nie są ostatecznością i że raper mimo wszystko nadal będzie tworzył muzykę. Dzisiaj otrzymaliśmy dodatkowo tytułowy singiel promujący krążek HUCPA w kolaboracji z Majorem SPZ.

Podobne wpisy
Popularne