Autor zdjęcia: IG: @tedef// IG: @ochroniarz_69

/
23 listopada 2020
/

Kubańczyk do Tedego: Dawaj na Fame MMA!

21 listopada 2020 roku pojawił się numer Kubańczyka – Lady Pank 2. Tede postanowił go skomentować.

Jacek wstawił na swojego instagrama screena rozmowy z messengera, podczas której naśmiewa się z kolegami z najnowszego numeru Kubańczyka. Post zawiera następujący opis:

A JAK JAKIS PROBLEM TO PISALISMY TO MY😂😂😂😂 KIM KURWA SA CI PACJENCI?????

Na odpowiedź Kubańczyka nie trzeba było długo czekać. Raper zamieścił krótki wpis na swoim instastory:

Widziałem, że @tedef coś śmieszkował na instagramie z odświeżonej wersji Lady Pank. Załączę Wam screena. Panie Jacku nie Lady Punk, tylko Lady Pank taka polska kapela. Kawałek powstał dwa lata temu, więc zremixowaliśmy go w takim stylu jak było to robione ponad dwa lata temu. Następny tytułowy singiel z płyty Młody Kot (ponieważ Lady Pank 2 to bonus track) zamknie Panu buzię obiecuję 😉 śmieszy mnie ignorancja tych raperów. Prekursorzy rapu jak ten wyżej nawijali, że muzyka dzieli a nie łączy. Już z 8 lat temu pamiętam jak całymi dniami remixowaliśmy kawałki wielu raperów w tym Tedego na gitarze, które kojarzycie z mojego kanału YT. Te słowa mnie nie bolą, ale zachowanie pokazuje na jakim poziomie iloraz inteligencji ma Pan Jacek.

Na koniec wyzwał Tedego na Fame MMA:

A tak serio gruby a nie już chyba chudy, jak się zasięgi skończą to dawaj na Fame MMA cię przerobię na dżem malinowy w klatce.

Podobne wpisy
Popularne