/
2 sierpnia 2020
/

Przerośnięte ego Przemka Fergusona? Do sieci wyciekł zapis rozmowy z jego kolegą

Do sieci wyciekł zapis rozmowy Przemka Fergusona z jednym z jego znajomych. Z rozmowy można wywnioskować, że ego rapera powędrowało troszkę za wysoko.


Ostatnie tygodnie w karierze Przemka Fergusona są bardzo udane. Podczas akcji #hot16challenge2 powrócił ze swoją zwrotką, która spodobała się znacznej ilości osób, a szum wokół jego wersów nie opadł jeszcze długo. Efektem tego wykonania była możliwość podpisania kontraktu z wytwórnią StoProRap.

Szybki wzrost popularności mógł jednak nie odbić się na młodym twórcy zbyt dobrze. Potwierdzeniem tych słów może być wspomniany już zapis rozmowy rapera z jednym z jego znajomych. Bartek Szelewa, bo tak nazywa się ten znajomy, na swoim Facebookowym profilu opublikował film, w którym prezentuje całą rozmowę z Fergusonem. Wymiana zdań dotyczyła umówionego spotkania, które musiało zostać przełożone, a w konsekwencji odwołane, przez działania reprezentanta StoProRap.

Na filmie wyraźnie widać jak Przemek w chamski sposób odpycha swojego znajomego, który według własnych zapewnień miał nawet wziąć dzień wolnego w pracy, aby tylko móc się spotkać.

– A czemu mam nie być? Kręcę klip, tylko nie zadawaj mi głupich pytań jak Ci piszę, że walę melanż.
– No ale luzuj. Ja tylko się upewniam.
– Będę w czwartek, nie wiem o której.
– A ty nie miałeś być w środę? Specjalnie dla ciebie wziął wolne w środę i naje*ałem nockę na czwartek.
– To weźmiesz wolne też w czwartek, pracy nie stracisz.

– Wyj*bane mam na ciebie. Za moją zwrotkę chłopaki dają się połamać, a ty ode mnie wymagasz dat, jak ja ostatni miesiąc czasu w samochodzie spędziłem. Boli cię coś to się zwieś pi*dę i nara.

Powyższe fragmenty to jedynie krótkie przykłady zachowania Fergusona. Poniżej znajdziecie cały zapis rozmowy pomiędzy nim a jego znajomym.

WIDEO: via Sajko

 

Podobne wpisy
Popularne