Baner Baner
/
30 lipca 2020
/
Zagranica

Wystartowała petycja o deportowanie Tory’ego Laneza po incydencie z Megan Thee Stallion

Według Change.org utworzono petycję o deportację Tory’ego Laneza z powrotem do jego rodzinnego Toronto w Kanadzie. Petycja została opublikowana dwa tygodnie temu, ale we wtorek zaczęła zyskiwać na popularności w Internecie po tym, jak Megan Thee Stallion wypowiedziała się otwarcie o owym incydencie, który miał miejsce na początku tego miesiąca.

Kampania przekroczyła pierwotny cel 15 000 podpisów. Celem jest teraz 25 000 podpisów – aktualnie podpisów jest już 17 tysięcy. Autor petycji napisał:

Deportować Tory’ego Laneza (Daystar Peterson) z powrotem do Kanady i zakazać mu przyjazdu do Ameryki NA ZAWSZE. Ten mały mężczyzna z dużym ego nie wniósł nic do amerykańskiej gospodarki i promuje tylko przemoc  wobec kobiet. Ponadto powinien zostać wyrzucony z USA NA ZAWSZE za celowe próby skrzywdzenia Megan the Stallion. WYŚLIJMY GO Z POWROTEM DO KANADY JAK NAJSZYBCIEJ!

Petycja została skierowana do Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Więcej o samym wydarzeniu w samochodzie i o jasnych kulisach możecie przeczytać TUTAJ. Samą petycję znajdziecie TU.

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne