Baner Baner
/
28 lipca 2020
/
Zagranica

Menadżer Pop Smoke’a widzi szanse na pośmiertną kolaborację rapera z Diorem

W niedawnym wywiadzie menedżer Steven Victor poruszył kwestię pośmiertnego wydania Pop Smoke’a Shoot for the Stars, Aim for the Moon oraz tego, jak dziedzictwo rapera będzie żyło. Chociaż muzyka zawsze będzie podstawą, Victor przedstawił również zamiary przejścia do mody w oparciu o niektóre z wydanych rzeczy, które już widzieliśmy.

Podjąłbym się tego o wiele wcześniej, ale pomyślałem, że skupmy się najpierw na muzyce, a kiedy już osiągnie (przyp. red. Pop Smoke) stabilną pozycję jako artysta, zaczniemy się bawić. Zawsze mówił o modzie. Myślałem, że to po prostu tak mówił, ponieważ to dobry temat dla raperów. Potem po miesiącach zdałem sobie sprawę, że ma własne poczucie stylu.

Victor zauważył wtedy, że niezwykle popularny utwór „Dior” może w rzeczywistości doprowadzić do jakiejś współpracy z francuskim domem mody luksusowej. Zauważając, że zachowanie spuścizny Pop Smoke’a jest sprawą najwyższej wagi, on i jego zespół są bardzo selektywni w kwestii tego, co się wydarzy. Ujawnił, że Dior jest jedną z marek, z którą są prowadzone dyskusje.

Nie można powiedzieć, że Pop nie miał żadnego wpływu na Diora, zwłaszcza w społeczności miejskiej.Mam zamiar spotkać się z Kimem Jones (dyrektorem artystycznym Dior) i porozmawiać z nim o tym na pewnym poziomie. Może w przyszłym roku na urodziny Smoke’a uda się coś załatwić.

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne