Baner Baner
/
21 lipca 2020
/
Zagranica

Logic kończy rapową karierę! Ex-raper podpisze kontrakt z.. Twitchem!

W czwartek Logic ogłosił koniec kariery rapowej, która trwała dekadę. 30-latek kończąc przygodę z rapem wydaje czwartą i ostatnią płytę pt. „No Pressure„. Oficjalna premiera będzie miała miejsce za 3 dni – 23 lipca w czwartek. Bobby umotywował taką decyzję chęcią zajęcia się swoim dzieckiem.

Jednakże w poniedziałek The Verge poinformował, że Logic podpisał siedmiocyfrową umowę z Twitchem, na nowy cotygodniowy program po ogłoszeniu, że wycofał się z rapu.

Według serwisu, Twitch przekazał w oświadczeniu:

Logic będzie co tydzień transmitować na swoim kanale Twitch, który będzie zawierał mieszankę sesji studyjnych, gości specjalnych, formatów w stylu AMA(Ask Me Anything) i gier.

Dokładna kwota w dolarach, jaką Logic otrzyma, nie została ujawniona, ale podobno osiąga 1 milion dolarów. W samym wywiadzie z The Verge ex-raper powiedział:

Nie jestem typem rapera, jestem tylko nerdem. Kocham gry. Jestem na tyle błogosławiony, że mam miliony fanów i obserwujących. Jest to więc wspaniała współpraca… Sprowadzę nowe osoby do ich serwisu (przyp. red. Twitcha), a oni przyniosą mi nowe sumki do mojego konta – tylko żartuję.

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne