Baner Baner

Autor zdjęcia: Gruba Filmowa FOMO/ Kuba Bors/ Konrad Caba/ Karol Grygoruk

/
5 lipca 2020
/

Które numery zostaną hitami wakacji 2020?

Wakacje już się zaczęły, a wraz z nimi wypady nad wodę, grilla, czy ognisko ze znajomymi. Jednak nie ma takich wyjazdów bez wakacyjnych utworów, które podbijają głośniki. Które rapowe numery zostaną hitami obecnych wakacji? Sprawdzamy!

White2115 – Morgan

Nie było by wakacji bez wakacyjnego numeru od White’a 2115? W 2018 roku raper zaserwował nam utwór California, który był słuchany chyba na każdym wyjeździe ze znajomymi i spotkaniu. Zdecydowanie podbił on zestawienie wakacyjnych utworów – ponad 60 mln wyświetleń do tej pory. W tym roku White 2115 zaserwował nam swój nowy numer Morgan. W sierpniu też ukaże się najnowsza płyta rapera. Morgan znajdzie się na Waszych głośnikach?

PRO8L3M – Skrable

Pierwszy singiel, który promował najnowszy album duetu pt. Art Brut 2. Całość materiału oparta została o sample z polskiej muzyki z lat 70, 80 i 90. Numer Skrable wykorzystuje fragment utworu Mikołaja Hertla pt. Promień Ciemności. Utwór pochodzi z albumu, który już pokrył się platyną. Znajdzie się na Waszej wakacyjnej liście?

SB Maffija – A nie pamiętasz jak?

Najnowszy projekt reprezentantów SBM. Panowie pojechali na wspólny wyjazd na Kaszuby. Podczas tego wypadu powstała spontanicznie, najnowsza płyta całego SBMHotel Maffija. Z niej właśnie pochodzi utwór A pamiętasz jak? W utworze pojawili się Mata, Janek-rapowanie, White 2115, Janusz Walczuk, Beteo, Maciek Kacperczyk, Adi Nowak.

Quebonafide feat. Taco Hemongway – Tokyo2020

Jadę z Nary do Kyoto, jadę z Kyoto do Tokyo, utwór, który pochodzi z najnowszego i jednego z najbardziej wyczekiwanych albumów tego roku ROMANTIC PSYCHO Quebonafide. Jak sama nazwa wskazuje chodzi o Tokyo w 2020 roku. Track, który idealnie sprawdzi się w czasie długich podróży. Znajdzie się na Waszych listach?

Szczyl – Banda

Nie mogłam przejść obojętnie obok jednego z tegorocznych uczestników SBM Starter. Utwór ten już zaraz przejdzie granicę 1 mln wyświetleń! Ma mocno wakacyjny vibe, który idealnie wpasowuje się we wszelkie wyjazdy nad wodę ze znajomymi. Kim natomiast jest Szczyl? Rocznik 00′, dwie dekady na tym świecie, a już 13 lat z hip-hopem. Nieważne w jakim kontekście używasz tej ksywy, oznacza ona beztroskę, młodość i wolność, co idealnie widać w utworze Banda.

Który z tych wakacyjnych numerów zostanie hitem wakacji?

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne