Baner Baner
/
3 lipca 2020
/
Zagranica

21 Savage tworzy darmowy internetowy program edukacji finansowej dla młodzieży

W środę, 21 Savage ogłosił uruchomienie inicjatywe pt. Rachunek Bankowy w Domu, która stanowi rozwinięcie jego programu Znajomości Finansów w Rachunku Bankowym prowadzonego przez krajową organizację non-profit Juma.

Nowy program 21 to internetowa platforma edukacyjna, która będzie edukować wirtualnie studentów i płacić wynagrodzenie studentom po tym, jak ucierpią z powodu COVID-19. Savage planuje udostępnić program uczniom z grupy K-12(przyp.red. edukacja na poziomie podstawowym i średnim) i ich rodzinom, aby mieć bezpłatną wiedzę finansową w domu.

W ogłoszeniu wideo na temat swojej nowej inicjatywy raper z Atlanty omówił znaczenie zapewnienia młodzieży tego, czego potrzebują, aby odnieść sukces.

Rozpocząłem program znajomości finansów na rachunkach bankowych w 2018 roku, aby pomóc młodzieży w zarządzaniu pieniędzmi. Teraz, gdy podczas tej pandemii czasy są ciężkie i tak wiele rodzin dotkniętych jest tym problemem w całym kraju, uważam, że ważniejsze niż kiedykolwiek jest udostępnienie naszemu następnemu pokoleniu narzędzi do odniesienia sukcesu w życiu

Raper także zapewni darmowe Wi-Fi oraz tablety dla dzieci w Zone 6 w Atlancie (przyp. red. najbiedniejsza i najcięższa do życia strefa w Atlancie). 21 przekazuje również 25 000$ na fundusz ratunkowy #ATLStrong COVID-19 w Atlancie, ustanowiony przez Burmistrza Atlanty – Keishę Bottoms.

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne