Baner Baner
/
16 czerwca 2020
/
Zagranica

Youtube: Trollz NIE pobiło rekordu największej ilości wyświetleń w 24h

Nie można zaprzeczyć iż od kilku dobrych tygodni 6ix9ine przejmuje internet, robi co chce i ustanawia rekordy. Po wydaniu kawałka „Trollz” wraz z Nicki Minaj, zaczął się szczycić także tym, że pobija swój własny rekord ustanowiony w Maju poprzez swój 1 utwór po wyjściu z więzienia – „GOOBA”. Oto ta piosenka zdobyła 38,9 milionów wyświetleń na Youtube w 24 godziny, pobijając wynik Eminema, którego „Killshot” zebrał 38,1 milionów odsłon.

Na kilka godzin przed minięciem doby od wydania Trollz, 6ix9ine napisał na Instagramie:

@nickiminaj CZY ONI CZASEM NIE SKREŚLALI NAS!?!? TO NIE MA NAWET 24 GODZIN

Na zdjęciu widniała miniaturka tego utworu wraz z podpisem 46 milionów wyświetleń. Post jednakże został usunięty.

Wczoraj, przedstawiciel Youtube’a zaprzeczył słowom Tekashiego i reszty, informując, iż Trollz nie pobiło poprzedniego wyniku rapera i zdobyło zaledwie 32,5 miliony wyświetleń w 24 godziny. Odniósł się tutaj do polityki Youtube:

Filmy, które kwalifikują się do 24-godzinnego debiutu w YouTube, to te, które mają najwyższą liczbę wyświetleń ze źródeł organicznych w ciągu pierwszych 24 godzin od publikacji filmu. Obejmuje to bezpośrednie linki do filmu, wyniki wyszukiwania, zewnętrzne witryny, na których osadzono film i funkcje YouTube, takie jak strona główna, „obejrzyj dalej” i Na Czasie. Reklamy wideo to skuteczny sposób dotarcia do określonych odbiorców za pomocą debiutu piosenki, ale płatne wyświetlenia reklamowe w YouTube nie będą brane pod uwagę, gdy spojrzymy na 24 -godzinny debiut.

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne