Baner Baner
/
12 czerwca 2020
/
Zagranica

Future: „Jeśli trzymasz się z kapusiem to nim jesteś i zasługujesz na śmierć”

Oczywiście na Amerykańskiej scenie rapowej jest bardzo głośno i ruchliwie ostatnimi tygodniami dzięki protestom #BlackLivesMatter oraz obecności 6ix9ine’a, który atakuje i zaczepia kogo tylko może. Ostatnio wyszedł także ze strzałem w stronę Future’a, który świętuje wyniki ostatniego wydania „High Off Live„. Tęczowy raper powiedział:

Future, nie dbasz o swoje dzieci prawda? Nie możesz mnie porównywać ze sobą ponieważ mamy moich dzieci utrzymywały stosunki seksualne z moimi współoskarżonymi. Będę trzymać się z daleka, dopóki nie wyjdę z aresztu domowego. Ty rapujesz o tych wszystkich narkotykach, ale nigdy nie zostałeś aresztowany za nie. Rapujesz o Molly, Percs. Nigdy nie zostałeś aresztowany za przestępstwo narkotykowe.

Hendrix za to dzisiaj na swoim InstaStory wyrzucił z siebie kilka rzeczy. Pisał ile pieniędzy ma w danych częściach Ameryki, ile osób wspiera go od Atlanty do Nigierii. Wspomniał także o swojej darmowych zwrotkach czy klipach i o tym jak niektórzy sekretnie podziwiają kogoś a w tym samym czasie krytykują. Na samym końcu 36-latek powiedział:

Na koniec dnia pracujesz dla Policji. Wierzę w to, że jeśli trzymasz się z kapusiem to nim jesteś i zasługujesz by umrzeć, ale to tylko moje przemyślenia. Ja zdobędę miliard i wszyscy zabójcy  i tak będą mnie kochać #fakty.

Te słowa były kierowane po części w stronę oczywiście 6ix9ine’a, ale także najprawdopodobniej Nicki Minaj, która obrywa za to, że postanowiła nagrać hitowy kawałek z Tekashim pt. „Trollz„. Sam utwór już w 12 godzin ma 14 milionów wyświetleń.

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne