Baner Baner
/
15 czerwca 2020
/
Zagranica

Eminem wymienił swoją topkę najlepszych raperów!

W sobotę (13 Czerwca) Amerykański youtuber z 2 milionami subskrypcji, NoLifeShaq opublikował film w którym napisał do 30 raperów z tym samym pytaniem – „Kto jest najlepszym raperem wszechczasów?” i przedstawiał kto odpowiedział. Między innymi odezwał się do Eminema, mimo, że był w 100% pewny, że ten nie odpowie. Na filmie wyraził swój smutek, iż od 2 lat nie może dotrzeć do swojego ulubionego rapera.

Na dobrą sprawę bardzo ciężko sprowokować Slim Shady’ego do jakiegokolwiek odzewu. W swoim czasie sądzono, że jedynie krytykując 47-latka można go przekonać by przerwał ciszę. Jednakże w niedzielną noc Shaq, udostępnił swój film na Twitterze i po jakiejś chwili odezwał się właśnie sam Marshall Matters odpowiadając na pytanie zadane w filmie:

Dla mnie, bez żadnej kolejności: Lil Wayne, 2pac, Royce da 5’9”, Jay-z, Redman, Treach, Kool G Rap, Biggie i King Crook.

Po chwili zastanowienia Eminem dopisał jeszcze kilka ksywek, które są aktualnie na scenie, gdyż wcześniej wymienił samych weteranów:

Plus Redman, LL Cool J, Nas, Joyner Lucas, Kendrick Lamar, J Cole, Andre 3000, Rakim, Big Daddy Kane…

Szczególnie może zaskoczyć tutaj obecność Joynera Lucasa, który sam swoją wdzięczność okazał na Instagramie. Poniżej możecie znaleźć sam film, tweety Eminema oraz post Joynera.

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne