Baner Baner
/
10 maja 2020
/
Zagranica

Tekashi wyjaśnia dlaczego doniosił i przedstawia swój punkt widzenia!

Zanim przytoczę słowa 6ix9ine’a wypowiedziane na livie, nakreślę sytuacje chronologicznie.

Na początek przedstawię fakty: Tekashi powrócił jak nikt nigdy dotąd. Praktycznie wszyscy skreślali jego karierę po wyjściu, lub wręcz sądzili, że zostanie prędko odstrzelony. Nie mówię, ja też tak sądziłem. Jednakże jeszcze przed tym jak 6ix9ine został skazany, dostał kontrakt na 10 milionów dolarów od wytwórni 10K Projects. To już oznaczało, że jego kariera nie padnie od tak.

Raper niedawno wyszedł z więzienia za sprawą męczącej go astmy, która mogłaby przyspieszyć i pogorszyć zachorowanie wirusem COVID-19, który wręcz szaleje po Stanach. Od momentu wyjścia 24-latek rozkręcił swoją największą broń – social media. Pojawiał się na wielu profilach, komentując i integrując się z fanami lub zaczepiając innych raperów. W poprzedni czwartek (7 Maj) Daniel Hernandez ruszył z dużą promocją kawałka „GOOBA„, który pojawił się dnia następnego.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

2 hours 😈🔥👑 You ready??

Post udostępniony przez 6ix9ine (@tekashi__6ix9ine__)

Billboard pojawił się w najbardziej ruchliwym miejscu w Nowym Yorku – rodzinnym mieście Hernandeza. Na bilboardzie widoczne było hasło”Król powrócił”, które jeszcze bardziej rozsierdzało ludzi. Oznaczało to, że Tekashi na nowo obwołuje się królem Nowego Yorku tym samym pokazując środkowy palec Lil Tjay’owi, który sam niedawno siebie tak określał.

I przy okazji premiery w.w utworu wracam do słów napisanych na początku, o comebacku Tekashiego jakiego nie miał nikt. Uwaga, bo wielu może to zaboleć: 6ix9ine przebił rekord Eminema w „wyświetleniach w pierwsze 24 godziny”. Eminem ze swoim Killshotem, na którego ludzie czekali długimi dniami, osiagnął 38,1 milionów – za to GOOBA w 24h sięgnął do 43,55 milionów. Następnie 69 ruszył z Instagramowym Livem, na którym zebrały się 2 miliony osób – to oczywiście stało się rekordem na IG Live.

Podczas tego live’a Tekashi poruszył tematy, przez które cała ta sytuacja istnieje. Będę głównie przekazywać co 6ix9ine powiedział, gdyż jego słowa mówią same za siebie i jest prawda w tym co mówi. Raper po flexowaniu swoim majątkiem i „zegarkiem, które mają może z 2 osoby na świecie”, przekazał:

Wiecie dlaczego ludzie są tak wściekli? Oni myślieli, że to będzie koniec dla mnie (…) Nigdy byście nie dali rady współpracować z federalnymi a później powrócić. Nie dali byście rady! Jestem żywą legendą mając 24 lata (…)

To są moje przemyślenia, Daniela Hernandeza, nie 6ix9ine’a – Żyjecie całe życie starając się być prawdziwymi, lojalnymi i dobrymi murzynami, by później wszędzie krzyczeć „j*bać Tekashiego, to szczur, szczur”, a następnie ten „szczur” wraca do domu, i wciąż generuje więcej liczb od Was? Też byłbym wku*wiony. Przysięgam, że byłbym. Macie wszystkie powody, by być wściekłymi. Ponieważ nieważne ile brudu na mnie spływało przez 2 lata – memy, śmiechy, nazywanie szczurem, mieszanie mojego imienia z błotem itd. itp – ja i tak wróciłem do domu i stałem się legendą. Na waszym miejscu też byłbym wściekły.

Tekashi dalej ukazywał swoją wyrozumiałość względem osób, które go nienawidzą lub życzą mu najgorszego. Następnie poruszył kwestie bycia królem NY i Lil Tjay’a, którego nazwał „małym chłopcem”. Po tym przeszedł do najważniejszej części swojej wypowiedzi:

Przepraszam swoich fanów, bo wiecie co, to wszystko nie było tego warte. Jest Street Code, w którym jest lojalność i brak donoszenia itd. – ja to rozumiem, ale gdzie była lojalność gdy spaliście z matką mojego dziecka, gdzie była lojalność kiedy chcieliście mnie zabić, gdzie była lojalność gdy chcieliście porwać moją matkę, gdzie była ta lojalność? Więc kto złamał to pierwszy? Wiem, nie walcz ogniem z ogniem, przepraszam, ale co zrobiłem źle? Mam być lojalny względem gości, którzy j*bali moją baby-mamę, porwali mnie, pobili mnie i nagrali to? 

Wy nie chcecie zaakceptować tego, że to wszystko jest prawdą. Nie jest tak, że Wy nie rozumiecie dlaczego sprzedałem ich – Wy nie chcecie tego zrozumieć! Nie chcecie zrozumieć, że „cholera, ten dzieciak wyciągnął rodzinę z biedy, płacił za szkołę, podatki itd., ale doniósł. Dlaczego?” Czy oni byli lojalni dla mnie? 

Przed zamknięciem było „j*bać tego 6ix9ine’a, j*ebać tego tęczowego typa”. Nie mieliście prawdziwego powodu by mnie znielubić, tylko: bo jestem głośny, krzyczę i mam kolorowe włosy. Teraz macie powód „och, on doniósł!”. Ja to rozumiem i nie obwiniam Was… Przepraszam, przepraszam moich fanów, rodzinę. Oni na to nie zasłużyli. 

Jednakże nie będziecie mnie ściągać w dół. Posłuchajcie, ja donosiłem, ale względem kogo miałem być lojalny? Jeśli nie potrafisz być lojalny względem mnie, w wolnym świecie, dlaczego ja mam być lojalny względem Ciebie, gdzie byłem prześladowany i bity w więzieniu? Nie zamierzam stracić życia. Wy tego nie chcecie zrozumieć. 

 

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne