Baner Baner

Autor zdjęcia: youtube/wikipedia

/
11 maja 2020
/
Zagranica

Raper ustanowił nowy rekord Guinnessa!

Zebrał również pieniądze w szczytnym celu!

Nie od dziś wiadomo, że transmisję na żywo cieszą się ogromną popularnością! Swoich sił postanowił spróbować również amerykański raper – Watsky, który przeniósł stream na nowy poziom! Wykorzystując swoje umiejętności w freestyle’u, streamował i rzucał wersy przez 28 godzin! Dodatkowo zebrał 100 tysięcy dolarów na walkę z koronawirusem i aby wspomóc muzyków i ich ekipy. W specjalnym oświadczeniu na Twitchu napisał tak:

Staram się zebrać pieniądze, aby wesprzeć moich muzyków i ekipę z mojej odroczonej trasy koncertowej oraz założyć konto dla moich potrzebujących fanów. Część funduszy zostanie przekazana na fundusz muzyków Sweet Relief i wsparcie innych potrzebujących artystów. Nie będę dla siebie zatrzymywał żadnych pieniędzy.

Według Guinness Book of World Records, Watsky pobił poprzedni rekord ustanowiony przez Pablo Alvazera z grupy Good Bison z Miami. W sierpniu 2017 roku, Pablo rymował przez 25 godzin! Co ciekawe, Frzy – raper z Pittsburgha, próbował w styczniu pobić rekord Alvareza, rymując przez 31 godzin, jednak nie zostało to oficjalnie potwierdzone przez Księgę Rekordów Guinnessa.

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne