Baner Baner

Autor zdjęcia: Sarius/osiemdziewiec/dominikczubak/photowolo

/
21 maja 2020
/

Numery, które kojarzą się z wiosną!

Przedstawiamy kawałki, które rozbudzą Cię tej wiosny!

21 marca mogliśmy przywitać wiosnę, która tego roku jest dla nas bardzo łaskawa i kusi nas słonecznymi dniami. Jednak obecna sytuacja na świecie, jak i w Polsce nie koniecznie nam na to pozwala. Mimo tego nie poddajemy się i fundujemy Wam podróż po muzycznych kawałkach, które pozwolą Wam zgłębić się w wiosnę, w domowym wydaniu. Przedstawiamy Wam numery, które kojarzą się z wiosną!

Sarius – Wiosna

Pierwszy kawałek, który wlatuje to utwór Wiosna Sariusa z płyty Antihype. Produkcją tego utworu zajął się Gibbs. Wiosna jest początkiem nowego życia, odradzającej się przyrody. Daje ona również nadzieję na lepsze czasy i wiarę w to. To również w swoim utworze, chce nam przekazać artysta ukazując stare dzieje i nadzieję na nowe, lepsze jutro, niczym początki wiosny.

Kękę – Idzie wiosna

Kolejny utwór Idzie wiosna pochodzi z albumu To Tu Kękę. Cały utwór jest pewnego rodzaju rozmową między Kękę, a osobą, która zamyka się na życie. Jednak raper pokazuje, że też był kiedyś w podobnej sytuacji i wiosna powinna być nadzieją na lepszy czas. Warto czasem zaryzykować – Idzie znów wiosna – zobacz/Najlepszy moment by zacząć to wszystko od nowa/Rośnij zdrów

Białas&Lanek – Grill u Gawrona 

Kolejnym numerem odbiegamy trochę od lekko melancholijnych kawałków. Wchodzimy mocnym brzmieniem na Grill u Gawrona od Białasa i Lanka. Jest to kawałek, który pojawił się na mixtape In Hajs We Trust 2. Wiosna jest momentem, kiedy to pojawiają się pierwsze grille, spotkania ze znajomymi. Grill u Gawrona jest kawałkiem, który kojarzy się z pierwszymi wiosennymi posiadówkami. Oczywiście w obecnym czasie, jedyny Grill, na który możemy wpaść to na ten. u Gawrona.

Teabe – track o jointach

Kiedy jesteśmy już przy końcówce zestawienia numerów, które kojarzą się z wiosną warto by było wspomnieć o tym kawałku. Tak jak Teabe rapuje w tracku o jointach, jest to spontan, który wyszedł niesamowicie lekko i przyjemnie. Słuchając tego kawałka, przenosimy się w prawdziwie wiosenne klimaty.

To już koniec zestawienia kawałków, które kojarzą się z wiosną. W tym roku nie możemy w pełni korzystać z uroków tej pory roku. Jednak te kawałki chociaż trochę przenoszą nas w wiosenny klimat. Pamiętajcie, w domu z dobrą też można poczuć wiosnę.

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne