Baner Baner
/
24 maja 2020
/
Zagranica

Lil Uzi Vert w wspólnym projekcie z Post Malone i Trippie Redd?!

Rapowe podsumowanie tygodnia.

Podsumowanie ostatnich tygodni w zagranicznym rapie. Jest o czym mówić bo kolejne informacje pojawiają się jak grzyby po deszczu. Raperzy nie próżnują, pojawiają się kolejne projekty oraz konflikty.

Najnowsze informacje o kolejnych kolaboracjach Lil Uzi Vert’a! Poprzez działania rapera oraz managmentu fani artysty twierdzą, że na najnowszym projekcie artysty pojawiają się takie postacie jak Post Malone, Lil Tecca, Trippie Redd. Pojawiła się też zła wiadomość dla fanów, którzy oczekują na zakończenie śledztwa w sprawie śmierci Pop Smoke’a. Dochodzenie zostało przerwane całkowicie, ze względu na panującą na świecie pandemię. 

Jednym z tych konfliktów pojawił się jakiś czas temu na linii French Montana, a Young Thug. Można by pomyśleć, że zostało to zażegnane, jednak ostatnie wydarzenia wskazują na zaostrzenie konfliktu. Poszło o najnowszą płytę wydaną przez Young Thug’a wraz z Chris’em Brown’em. W pierwszym tygodniu Slime&B sprzedał się w zaledwie 19 tys. egzemplarzach, co jest miernym wynikiem, jak na takie ksywki. Nie uszło to uwadze French’owi. Skomentował sytuację, na swoim profilu. Na odpowiedź Young Thug’a nie trzeba było długo czekać, wyjaśnił cała sytuację mówiąc, że nie chcieli robić „komercyjnych dupereli„, więc dali album na soundcloud’a za darmo.

Więcej informacji znajdziecie poniżej.

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne