Baner Baner
/
18 maja 2020
/
Zagranica

6ix9ine ujawnia przeszłość Snoop Dog’a?!

Raper zdradzi prawdę o Snoop Dog’u?

W sieci pojawił się pierwszy kawałek 6ix9ine’a po wyjściu z więzienia. Raper nadal jest pod nadzorem elektronicznym. Jego najnowszy kawałek GOOBA osiągnął do tej pory ponad 185 mln wyświetleń na YouTube! Jednak nie tylko to wywołuje głębokie poruszenie w środowisku. Powrót raper to też gorzkie słowa innych raperów, którzy już wcześniej negatywnie wypowiadali się o np. współpracy Hernandeza z federalnymi.
Raper dodał na swoje konto na Instagramie pytanie do fanów, czy chcieliby poznać raperów, którzy też są kapusiami, a mówią na niego. Słuchacze rapera mogli głosować w ankiecie. Większość zagłosowała na tak, kilka chwil później ukazał się filmik, na którym tęczowowłosy ogląda Suge Knight’a, jednego z założycieli Death Row Records. Dzięki tej wytwórni wypłynęli m.in. Snoop Dog, czy Tupac. 

Co jest najważniejsze w tym filmie? Suge Knight mówi tam, że Snoop Dog jest kapusiem. To on właśnie wsypał szefa wytwórni, który obecnie przebywa w więzieniu. Hernandez pod postem Snoop Dog’a dodał komentarz „witamy w rodzinie” na odpowiedź nie musiał długo czekać. Jednak odpowiedź rapera nic tak na prawdę, nie wniosła do sytuacji. 6ix9ine dalej komentował posty Dog’a, by wyjaśnił dokumenty, które możemy znaleźć w sieci. Snoop skomentował to, iż te papiery nie są prawdziwe.

Więcej informacji znajdziecie poniżej!

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne