Baner Baner
/
18 maja 2020
/
Zagranica

6ix9ine oszukany przez Billboard Hot 100?!

Powrót samozwańczego króla NY.

Kilka dni temu mogliśmy zobaczyć jeden z największych powrotów tego roku! W sieci pojawił się pierwszy kawałek 6ix9ine’a po wyjściu z więzienia. Raper nadal jest pod nadzorem elektronicznym. Jego najnowszy kawałek GOOBA osiągnął do tej pory ponad 185 mln wyświetleń na YouTube! Dodatkowo na Instagramie prowadził on jednego z największych live’ów na świecie. zebrało się tam ponad dwa miliona osób, z każdego zakątka Ziemi! Dodatkowo w najbliższy piątek, prawdopodobnie światło dzienne ujrzy, drugi numer tęczowowłosego.

Jak się okazało,na  najbardziej prestiżowej listy przebojów w USA Billboard Hot 100, nie uwzględniono najnowszego numeru 6ix9in’a, który był zdecydowanie bezkonkurencyjny. Numer GOOBA powinien znaleźć się na pierwszym miejscu zestawienia. Jak się okazuje Hernandez może zostać oszukany na oczach całego świata.

Na najnowszym filmie raper tłumaczył, że wyniki zestawienia zostały zmanipulowane. Samego zestawienia jeszcze nie ma jednak największe wytwórnie płytowe na świecie dostają przecieki. Artysta jest w posiadaniu tych przecieków i uważa, że ranking został zmanipulowany by nie dostał pierwszego miejsca.

Film, w którym raper to tłumaczy, jak i więcej informacji znajdziecie poniżej!

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne