Baner Baner
/
3 marca 2020
/
Zagranica

Tatuaże na twarzy Post Malone to…strategia?

Post Malone w rozmowie o swojej twórczości i tatuażach.

Post w tamtym roku wydał swój trzeci studyjny album zatytułowany Hollywood’s Bleeding, który został niesamowicie dobrze przyjęty, przez fanów rapera. Na albumie pojawiają się gościnnie: Da Baby, Future, Halsey, Meek Mill, Lil Baby i Ozzy Osbourne, Travis Scott, SZA, Swae Lee oraz Young Thug. Jeden z najbardziej wytatuowanych raperów w Stanach Zjednoczonych, odbył wywiad z magazynem GQ Style.

Pojawił się temat tatuaży artysty, których ma na ciele bardzo dużo. Jego pierwszym tatuażem był Playboy Bunny na lewej ręce.Na palcach ma wytatuowanych swoich ulubionych artystów m.in. Elvisa Presleya. Oprócz tego, karabin z owiniętym wokół niego wężem, wytatuowany na tricepsie w uznaniu 2. poprawki do Konstytucji Stanów Zjednoczonych. Ma również, na ramieniu, wytatuowaną twarz Lil Peep’a. Natomiast raper zaznacza, że tatuaże na twarzy to pewna strategia obronna. 

Jestem brzydki, możliwe, że zrobiłem je sobie ze względu brak pewności siebie i tego, że nie podoba mi się jak wyglądam. Więc chciałem zrobić coś fajnego, żeby popatrzeć na siebie i powiedzieć „Wyglądasz fajnie dzieciaku” i mieć odrobinę poczucia pewności siebie, która pochodzi z mojego wyglądu.

Całość rozmowy dostępna TUTAJ!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

@gqstyle 💙

Post udostępniony przez @ postmalone

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne