Baner QueQuality Baner QueQuality
/
14 marca 2020
/
Zagranica

DaBaby pozwany przez kobietę, którą uderzył

5 dni po oskarżeniu DaBaby’ego o spoliczkowanie kobiety w klubie w Miami, raper musi stanąć w obliczu procesu.

We wczorajszy piątek , kancelaria prawnicza z Florydy Morgan&Morgan przekazała XXL, że wytoczyła proces przeciwko DaBaby za rzekome  uderzenie kobiety – Tyronesha Laws w Tampa, 8 marca. W oświadczeniu prawnicy Matt Morgan i Chelsea Cromer potępiają domniemane działania rapera:

Morgan & Morgan złożył formalny proces przeciwko DaBaby dotyczący incydentu w Tampie. Incydent był oburzający i szokujący. Poprosiliśmy o rozprawę przysięgłych i czekamy na przedstawienie wszystkich otaczających okoliczności współpracowników naszego klienta. Naszym celem jest powstrzymanie podobnych zachowań w przyszłości i wysłanie przekazu, że tego rodzaju zachowania nie są tolerowane w Ameryce.

Jak wcześniej podawaliśmy, DaBaby jest oskarżony o uderzenie kobiety.Jak mówił, uderzyła go telefonem, gdy przechodził przez tłum w Whisky North w Tampie, przed zaplanowanym występem. Film z tego incydentu pokazuje, jak kobieta wyciąga rękę i przykłada telefon praktycznie do twarzy rapera z włączoną lampą błyskową. Zirytowany 28-latek zareagował, odchylając się do tyłu i uderzając ją.

Baner QueQuality Baner QueQuality
Podobne wpisy
Popularne