Baner QueQuality Baner QueQuality
/
14 marca 2020
/
Zagranica

Blueface uważa, że Tekashi „zj**ał internet” trollingiem

W czwartek (12 Marca), Blueface odwiedził stację radiową Real 92.3, by promować swój nadchodzący album Find The Beat. Po jakimś czasie temat zmienił się na pójście drogą viralową i budowanie swojego imienia przez internet – podzielił się przemyśleniami na temat tego, dlaczego uważa, że ​​Internet jest obecnie w złym miejscu.

23-latek z Los Angeles stwierdził, że głównym powodem,dla którego internet jest w najgorszym stanie od dawna, to trolling i boty.

Wiesz kto zj**ał internet? 6ix9ine. On to zj**ał. Człowieku, je*ać 6ix9ine!

Kiedy współprowadzący The Cruz Show przyznał, że lubi Tekashiego i ludzie muszą szanować jego wyczyny, Blueface mocno wyraził swoja dezaprobatę.

Nie kurwa! Jak to można szanować, jeśli to nie jest prawdziwe? To nigdy nie było prawdziwe – jego osobowość, jego obecność w Internecie.

Viralowy raper przyrównał projekt kolorowego rapera do „potwora, nad którym nie masz kontroli. Potwór ten wychodzi na świat i przejmuje go, a wszyscy są jak: Ooo to był świetny projekt!”
Blueface kontynuował, wspominając, że wie, że 6ix9ine nadal będzie mieć fanów po jego wypuszczeniu z więzienia, ale nie będzie mu łatwo.

Jestem pewien, że są ludzie, którzy nawet nie dbają o to, co zrobił. Jestem pewien, że ci goście dalej będą się z nim trzymać, ale też będzie mu ciężko działać z całą resztą osób. Jest wiele postaci, które nawet nie chcą myśleć o rozmowie z nim.

Baner QueQuality Baner QueQuality
Podobne wpisy
Popularne