Baner QueQuality Baner QueQuality

Autor zdjęcia: IG: @dababy

/
9 marca 2020
/
Zagranica

Amerykański raper uderzył kobietę podczas koncertu! [WIDEO]

DaBaby znalazł się na cenzurowanym przez wydarzenia na jednym z ostatnich koncertów.


W Tampa na Florydzie miał odbyć się jeden z koncertów amerykańskiego rapera. Wydarzenie jednak nie doszło do skutku, a głównym powodem odwołania imprezy było zachowanie muzyka. Podczas wchodzenia na scenę ten… uderzył jedną z kobiet obecnych na koncercie otwartą dłonią. Na nagraniu widać dokładnie moment, w którym DaBaby postanowił uderzyć fankę.

Raper został wygwizdany przez publiczność. W efekcie całego zamieszania koncert został odwołany, a sam DaBaby szybko ulotnił się z klubu. To jednak nie koniec tej sytuacji, ponieważ DaBaby postanowił odnieść się do tamtego zamieszania. Problem w tym, że… to on czuje się pokrzywdzony! Raper poszukuje teraz nagrań, które miałyby potwierdzać, że kobieta uderzyła go telefonem w twarz.

Na swoim Instagramie DaBaby mówi, że zapłaci 10 tysięcy dolarów każdemu kto dostarczy takie nagranie. Dodatkowo postanowił zastraszyć kobietę swoim adwokatem.

Daję 10 tysięcy dolarów dla każdego, kto ma dobre ujęcie laski uderzającej mnie telefonem w oko. Kto zna imię tej laski, żeby mój adwokat mógł się do niej odezwać? 

Baner QueQuality Baner QueQuality
Podobne wpisy
Popularne