/
25 stycznia 2020
/
Zagranica

Kolejna płyta Juice WRLD’a zapowiedziana!

Dobre wieści zza oceanu!

Kilka dni temu informowaliśmy o wynikach badań Biura Medycyny Sądowej, ws. śmierci młodego rapera. Przypomnijmy, że Juice WRLD w grudniu podróżował swoim prywatnym samolotem. Podczas przesiadki w Chicago dostał ataku, podczas którego z jego jamy ustnej wydobywała się krew. Był wciąż przytomny, gdy zawożono go do szpitala. Jednak wkrótce po tym, stwierdzono zgon.

Wydawnictwo artysty – Grade A Productions – zapowiada wydanie pośmiertnej płyty artysty. Jak czytamy na Instagramie:

Dla Juice byliście całym jego światem, słuchając jego muzyki, oglądając jego klipy i dzieląc się historiami o nim, Wy będziecie mieć go w pamięci żywego na zawsze. Mamy w planach uczcić talent Juice, jego duszę i jego miłość, którą czuł do fanów, wydając jego niepublikowana muzykę i inne projekty.(…) Szczegóły podamy wkrótce.

Juice WRLD wydał dwie płyty. W 2018 roku Goodbye&Good Riddance oraz w poprzednim roku Death Race of Love. Był nominowany w kategorii Song of Summer za utwór Lucid Dreams na MTV Video Music Awards. Nominowany również na gali BET Hip-Hop Awards w kategorii Best New Hip Hop Artist. Wygrał natomiast, w kategorii Top New Artist na gali Billboard Music Awards.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#lljw🕊

Post udostępniony przez Grade A Productions (@gradea)

Podobne wpisy
Popularne