Baner Baner

Autor zdjęcia: yt: Podwójne Dno

/
28 października 2019
/

ReTo, Blacha, Taco Hemingway i ich stare kanały na YouTube

Znaczna część dzisiejszej czołówki sceny zaczynała swoją muzyczną podróż na YouTube. W tym artykule przyjrzymy się starym kanałom m.in. Blachy czy ReTo.


Zoomer z kanału Podwójne Dno przygotował specjalny materiał poświęcony właśnie starszej twórczości znanych dzisiaj artystów. W swoim odcinku internetowy twórca przytacza przykłady początków twórczości m.in. Blachy.

Reprezentant NewBadLabel swoją muzyczną karierę rozpoczynał na własnym kanale, na którym dziś już niestety nie znajdziemy żadnych utworów. Nic jednak nie jest straconego, ponieważ na YouTube cały czas krążą stare klipy i utwory członka 2115 Gang. Większość jego twórczości znajdziemy na kanale LewyOfficial.

To jednak nie wszystko, bo Zoomer przyjrzał się także początkom kariery ReTo. Członek Chillwagonu również swoją drogą rozpoczął na YouTube i tutaj podobnie jak w przypadku Blachy, części projektów już nie znajdziemy. Znalazł się jednak ktoś to postanowił odświeżyć te utwory. Na kanale NORDAGEN znajdziemy re-upload niektórych z nich.

Ponadto wciąż „żywy” jest kanał całej ekipy ReTo z tamtych czasów. Znaleźć możemy na nim m.in. takie perełki:

Zoomer w swoim materiale wspomina również o Taco Hemingway’u. Zapraszamy do obejrzenia jego odcinka, aby zaznajomić się z początkami twórczości jednego z najbardziej rozpoznawalnych dzisiaj artystów w naszym kraju. Przy okazji zachęcamy do subskrypcji jego kanału.

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne