Baner Baner
/
25 września 2019
/

Top 5 bitew freestyle’owych Filipka!

Zapewne wielu z was zdążyło już posłuchać o wszystkich niuniach Filipka. Trzeba przyznać, że raper naprawdę solidnie namieszał na polskiej scenie freestyle’owej i od lat, mimo że obecnie skupił się na wielu innych rzeczach, trzyma się w czołówce.

Ej dobra dobra, sprawdź to słyszał już chyba każdy, kto chociaż delikatnie się tym tematem interesuje. Dzisiaj chcielibyśmy wam przypomnieć pięć naprawdę mocnych wejść na wolno rapera.

1. Filipek vs Bapka

Chcieliśmy wybrać fragment bitwy Filipka z Bapką z najlepszym wejściem, problem polega jednak na tym, że każde wejście w tej walce jest już legendarne, i wielu słuchaczy rapera zna je na pamięć. Bardzo się cieszymy, że kobiety coraz częściej próbują swoich sił w rapie, na bitwach jednak mogą mieć odrobinę trudniejszy start, czego żywym przykładem jest ta bitwa. W tej walce usłyszeliśmy również jedno z sławniejszych odbić panczy w kraju:

Bapka: (…) Muszę Ci powiedzieć, ze ten Filip nie ma jaj

Filipek: Dobra dobra, nie mam jaj, Filip napierdala kurwa nagle. Ja tu nie mam jaj no bo zostawiłem w Twoim Gardle…

2. Filipek vs Edzio

Lepszej reklamy bla bla carowi nie mógłby zrobić nikt inny. Trzeba przyznać, że ta walka była na bardzo wysokim poziomie, a Filipek użył wiele konkretnych panczy, jak chociażby ten:

A ja na bitwach jestem jak pilot Tupolewa, bo nie potrzebuję dzi*ko pasa by rozj*bać

Zarówno Filipek, jak i Edzio popisali się typowo masą skilli, wygrał ją jednak ten pierwszy. W dogrywce można powiedzieć, że Filip idealnie przypieczętował swoje zwycięstwo, a i tak jest dużo kontrowersji na temat tego, czy w ogóle ona powinna się odbyć.

Twoja dupa jest jak bla bla kar męciu, bo tanio ku*wa, szybko i w pięciu!

3. Filipek vs Tomb

Tak naprawdę po tej bitwie Filipek zyskał przeogromny rozgłos. Na starcie był na dość straconej pozycji, jednak skillami pokazał, że potrafi wywalczyć swoje nawet na trudnym terenie. Konflikt tych Panów po bitwie trwał naprawdę długo, a ostatecznie został zakończony całkiem niedawno, podczas walki na gali Fame MMA 4, gdzie zwycięzcą okazał się Fifi.

4. Filipek vs Ryba

Panowie zmierzyli się kilkukrotnie, walka z Bitwy o Południe w roku 2018 podczas finału była jednak chyba najlepszą z nich. Filipek po przerwie przypomniał, że naprawdę cały czas trzyma się na niesamowicie wysokim poziomie pod względem freestyle’u. Co ciekawe, Panowie również, jak w poprzednim przypadku, spotkali się w klatce, nie mniej było to zdecydowanie w koleżeńskich warunkach, i w debiucie okazał się lepszy Ryba. Jeżeli chodzi jednak o Bitwę o Południe, tutaj to Filipek okazał się zwycięzcą.

5. Filipek vs Bober

Tak naprawdę spokojnie moglibyśmy umieścić tutaj każdą walkę Filipka z Boberem, wszystkie bowiem utrzymane są w koleżeńskiej atmosferze na zasadzie wbijania szpilek z życia prywatnego na przemian z komplementami, paradoksalnie atakującymi poprzez wypominanie czegoś z poprzednich bitew. Może i ta bitwa nie jest najlepsza z całej serii pojedynków Filipka z Boberem, nie mniej wybierzcie jedną konkretną, skoro każda jest na najwyższym poziomie, przecież obydwoje trzymają się na podium polskiego freestyle’u. Tutaj wyjątkowo bez wyzwisk, ale konieczne było wrzucenie czegoś innego!

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne