Baner Baner
/
23 września 2019
/
Wywiady

Adi Nowak: „Uważam, że rap w mediach ma się bardzo dobrze”

Podczas ostatniej edycji Polish Hip-Hop Festival mieliśmy przyjemność porozmawiać z Adi Nowakiem. Reprezentant Asfalt Records odpowiedział na kilka naszych pytań.


Jednym z wątków poruszonych w rozmowie była pozycja, którą rap powoli wyrabia sobie w mediach. Na tę chwilę ciężko mówić o solidnym rozgłosie jaki niesie za sobą rap, a idealnym tego przykładem może być ostatnia gala Fryderyków, kiedy to rapowe nagrody zostały wręczone podczasprzerwy reklamowej.

Adi jest jednak zdania, że rap w polskich mediach ma się dobrze. Raper zaznacza również, że ciężko mu jest porównywać rynki medialne Stanów i Polski.

Szczerze mówiąc myślałem, że rap dobrze ma się w mediach, zwłaszcza ostatnimi czasy. Nie wygląda na to żeby było gorzej. Ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie, ale to może wynikać z tego, że mało mam z tym styczności żeby umieć porównać te rynki medialne. Faktycznie może w Stanach się więcej o tym mówi, ale ja w Polsce jestem atakowany, bombardowany jakimiś powiadomieniami, że ktoś wydał płytę. Może to kwestia moich prywatnych subskrypcji i algorytmów, ale widuje rap w mediach.

Cały wywiad z Adim możecie obejrzeć poniżej na naszym kanale YouTube.

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne