Baner Baner
/
25 września 2019
/
Wywiady

Adi Nowak: „Jestem swoim największym fanem i hejterem”

Podczas ostatniej edycji Polish Hip-Hop Festival mieliśmy przyjemność porozmawiać z Adi Nowakiem. Reprezentant Asfalt Records odpowiedział na kilka naszych pytań.


Przy okazji spotkania postanowiliśmy podpytać Adiego o jego ewentualne spróbowanie sił w innym niż dotychczas stylu. Sam raper zapowiada, że usłyszymy od niego coś w bardziej agresywnym stylu.

Agresywniejsze, w jakiegoś tego słowa znaczeniu, na pewno będzie. Podróż muzyczna to jest ciągłe poszukiwanie jakiegoś stylu, ciągłe widzenie się w jakimś innym stylu niż dotychczas. Mam nadzieję, że kogoś to zaskoczy. Jako swój największy fan i hejter jestem zaspokojony, więc wydaje mi się, że każdy następny po mnie tez ma prawo być.

Następnie artysta mówi również o wspomnianym byciu własnym fanem i hejterem.

Jesteś pierwszą oceniającą siebie osobą w każdym aspekcie swojego życia. Tu nie chodzi tylko o muzykę. To też się przekłada na inne aspekty. Życie rodzinne, partnerskie, w przyjaźni czy pracy, w gospodarowaniu domu. Wszędzie trzeba się zdrowo oceniać i starać się ciągnąć do góry. Mi się w takich założeniach bardzo fajnie żyje i polecam po prostu. Póki jest to zdrowie i nie wychodzi poza tą magiczną barierę nazwaną „za dużo” jest to okej, jeśli faktycznie popycha cię to przodu, a nie deprymuje w działaniach.

Całą naszą rozmowę z Adi Nowakiem możecie obejrzeć poniżej.

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne