/
24 sierpnia 2019
/
Zagranica

Lil Pump albo Post Malone na Twoich urodzinach? Wystarczy odpowiednio gruby portfel

Drake albo Migosi grający koncert na żywo podczas Twoich urodzin? Fakt, brzmi to niewiarygodnie, ale kiedy masz odpowiednią ilość pieniędzy, wszystko jest możliwe. Pytanie tylko, ile biorą sobie raperzy za występy na takich imprezach? Youtuber Patrick Cc: postanowił to sprawdzić.


Patrick Cc: podszył się pod bogatego ojca, który organizuje imprezę urodzinową dla swojej córki i napisał do managerów 100 amerykańskich raperów. Zgodnie z treścią maila występ danego artysty miał mieć miejsce w klubie na 1500 osób i trwać około 30 minut. 

Youtuber napisał oczywiście do największych mainstreamowych gwiazd, takich jak chociażby Drake, Eminem, Kendrick Lamar czy Post Malone. Niestety większość z popularnych raperów nie odpowiedziała na niecodzienne pytanie. Jednak część artystów wyraziła wstępną zgodę i podała ceny za pół godzinny gig.

Jako pierwszy odpowiedział NLE Choppa – newcomer, który narobił niemałego namieszania na scenie swoim kawałkiem Shotta Flow. Raper, o którego fenomenie pisaliśmy już na naszych łamach, zażyczył sobie za występ 28 000 dolarów. Patrick Cc: doczekał się również cennika od Lil Xana, Famous Dexa czy Blueface’a. Najwięcej, bo aż 250 tysięcy zielonych chciał zainkasować … PartyNextDoor.

Podobne wpisy
Popularne