Baner Baner
/
24 sierpnia 2019
/

Które numery zostały hitami wakacji 2019?

Nieuchronnie, powoli zbliża się koniec wakacji. Ostatnie dni to czas podsumowań, również pod względem numerów, które najbardziej wpadły nam w ucho.Poznaliśmy świetne kawałki wypuszczone przez artystów, którym udało się wybić w tym roku, ale również świetnie przypomnieli o sobie weterani sceny. Chcielibyśmy przedstawić wam dzisiaj utwory, które śmiało można określić mianem wakacyjnych hitów roku 2019!

TEDE & SIR MICH – BIEŁYJE NOSY feat. Książę Kapota

Tede z pewnością jest jedną z barwniejszych i kontrowersyjnych postaci na polskiej scenie hip-hopowej. Jednego jednak nie można mu odmówić – mając i lepsze i gorsze momenty, zdecydowanie trzyma się w czołówce. Nawet, jeżeli do niedawna uważaliśmy, że jest w trakcie gorszego okresu, to dzięki płycie KARMAGEDON udowodnił, że wiele jeszcze potrafi, a Biełyje Nosy swobodnie trzymają się na szczycie wakacyjnych numerów.

Kizo feat. Tymek – Życie jest piękne

Nie trzeba chyba nikomu udowadniać, że ten rok należy zarówno do Kizo, jak i do Tymka. Tak naprawdę każdy kawałek i jednego, i drugiego Pana okazuje się wielkim hitem, połączenie tych postaci na jednym numerze nie mogło się więc nie okazać ogromnym sukcesem. Z pewnością większość osób, które obracają się w środowisku hip-hopowym wielokrotnie nuciło „pier*ole pretensje, bo życie jest piękne…”. Rok 2019 należy i do Kizo, i do Tymka, to trzeba przyznać, i ten kawałek idealnie to podkreśla!

Mata – Schodki

Mata na dobre pojawił się w rap grze właśnie w obecnym, 2019 roku. Schodki, jako świetny wakacyjny hit tylko przypieczętowały jego pozycje. Świeży reprezentant SBM wypuścił już kilka świetnych numerów, ale w Schodkach został idealnie pokazany klimat wakacji. Z radością przypominamy, że raper swoje pierwsze kroki pod względem muzycznym stawiał właśnie w HHNS Label!

Mr. Polska feat. Malik Montana – Pistolet

Duet Malika Montana i Mr. Polski pokazał nam się już w tym roku z świetnej strony za sprawą numeru Jagodzianki, nie musieliśmy więc długo czekać na kolejny utwór przez nich zaprezentowany! Po genialnie przyjętym numerze raperzy wydali kawałek Pistolet, który dotychczas zgromadził ponad 7,5 mln odsłon!

Taco Hemingway – W PIĄTKI LEŻĘ W WANNIE feat. Dawid Podsiadło

Trzeba przyznać, że wielu fanów bardzo długo wyczekiwało nowości od Taco Hemingwaya. Doczekali się ich w bardzo nietypowym (chociaż ukazanym już przez rapera przy okazji premiery Cafe Belga) stylu, przed preorderowym zamówieniem wszystkie numery bez zapowiedzi pokazały się na platformach muzycznych. Kawałek z gościnnym udziałem Dawida Podsiadło uznajemy za flagowy pod względem numerów wakacyjnych!

Chillwagon – @

Rok 2019, jeżeli chodzi o grupy artystów, zdecydowanie został zdominowany przez Chillwagon! Grupa z Borixonem na czele zaskarbiła sobie całkiem pokaźne grono fanów, a większość wydanych przez nich numerów zyskało bardzo wysokie notowania na listach hip-hopowych przebojów. Biorąc pod uwagę jednak hity kojarzące się z wakacjami, to nie mogliśmy wybrać niczego innego niż „Małpy„!

TYMEK – RAINMAN FIT. TRILL PEM, TEDE

Zarówno Tymek, jak i Tede byli już przez nas wypisywani dziś w tym zestawieniu, ale ich udziały nie skończyły się tylko na jednym numerze! Zwrotka nagrana przez Tedego idealnie wpasowała się w ten utwór, wyświetlenia również mówią same za siebie: 37 milionów! Tymek udowodnił tym kawałkiem, że z pewnością na dobre chce się utrzymać w czołówce sceny, a Tede po Karmagedonie pokazał, że to nie ostatnie podrygi, a jeszcze wiele zobaczymy!

Gedz – Bali

Nowości od Gedza zawsze są dobrą wiadomością dla fanów, niestety nie są one częste! Stąd ogromne wyczekiwania na kawałki rapera. Pod względem twórczości Gedza, rok 2019 należy do bardzo udanych. Jeżeli ktoś nie wierzy, udostępniamy numer jako kontrę! Nie ma chyba bardziej wakacyjnego klimatu, niż Bali.

Almette prod. Loco

Jeżeli ktoś myśli, że nie da się zarapować do każdego bitu – ten kawałek pokaże mu jak bardzo się myli! Almette wydano niespełna tydzień temu, nie wyobrażamy sobie go jednak pominąć w zestawieniu wakacyjnych hitów. Czekamy na kawałki pod muzykę z kolejnych reklam, chociaż ciężko będzie to przebić!

Schafter – hot coffee

Kawałek Hot Coffee jest pierwszym singlem zapowiadającym debiutancki album Schaftera! Trzeba przyznać, że jeżeli płyta utrzymana będzie w takim stylu, to czeka nas niesamowicie mocny krążek. Schafter na każdym kroku pokazuje, że można już go swobodnie wymieniać razem z ksywkami powszechnie znanymi w rap grze, a nie możemy zapomnieć, że najwięcej dopiero przed nim!

Kartky – Koszmar minionego lata

Koszmar minionego lata jest kawałkiem, którego mimo odrobinę depresyjnego stylu jak na hit wakacji, nie mogliśmy pominąć! Numer reprezentujący płytę Dom na skraju niczego okazał się ogromnym sukcesem, z pewnością prawie 10 milionów wyświetleń idealnie to obrazuje!

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne